Liczba opinii: (69)

Generator ozonu - 10000 mg/h - ECO

399,00 zł
Cena zawiera 23% VAT.

Produkt : EX10050119

|

Model : AIRCLEAN 10G-ECO

Cena zawiera 23% VAT.

Gotowy do wysyłki!

Dostawa ok. środa, 24 lipca
Szt.
Rabat
Za produkt
1+
0%
399,00 zł
3+
5%
379,05 zł
5+
10%
359,10 zł
10+
15%
339,15 zł
Kluczowe informacje
  • Skuteczność – duża wydajność ozonu 500-10000 mg/h znacznie redukuje nieprzyjemne zapachy 
  • Regulacja – precyzyjny timer do 120 minut lub pracy ciągłej 
  • Oszczędność – niski pobór mocy i dostosowanie poziomu wytwarzania ozonu 
  • Poręczność – kompaktowy, wytrzymały i łatwy w transporcie dzięki uchwytowi 
  • Higieniczność – zmywalny, łatwo wymienny filtr 
Bezpieczne metody płatności
Szczegóły dostawy
Zwroty i gwarancja

OPIS PRODUKTU

Generator ozonu łatwo i skutecznie zwalcza uciążliwe zapachy

Użyj ozonu, aby skutecznie zneutralizować uciążliwe zapachy w zamkniętych pomieszczeniach. Niezależnie od tego, czy jest to stęchlizna spowodowana zalaniem, czy zapach papierosów lub zwierząt w pojazdach, dzięki generatorowi ozonu marki ulsonix ponownie uzyskasz kontrolę nad nieprzyjemnym zapachem otoczenia. Ozonator oferuje kompleksowe rozwiązanie, które można zastosować w wielu różnych obszarach, czy to w hotelarstwie, w warsztatach samochodowych, czy w pomieszczeniach sanitarnych. Za pomocą ozonowania wszędzie skutecznie zwalczysz nieprzyjemne zapachy i szkodliwe bakterie. Uwaga: generatory ozonu mogą zamawiać i używać wyłącznie profesjonaliści, posiadający wiedzę na temat stosowania środków ochrony indywidualnej.

Wykorzystaj moc ozonu za pomocą ozonatora marki ulsonix

Z generatorem ozonu AIRCLEAN 10G-ECO masz wybór. Za pomocą timera określisz czas trwania ozonowania do 120 minut. Możesz też użyć funkcji wstrzymania, aby przeprowadzić dłuższą dezynfekcję ozonem, ale nie pozostawiaj urządzenia włączonego na więcej niż 12 godzin. Jeśli ustawisz pokrętło sterujące na OFF, urządzenie ozonujące zostanie wyłączone. 
W zależności od pożądanej intensywności za pomocą pokrętła ustawisz wydajność ozonowania w zakresie od 500 do 10000 mg/h. Dzięki temu szybko i skutecznie zwalczysz nieprzyjemne zapachy. Przy maksymalnej produkcji ozonu możesz oczyścić pomieszczenie o powierzchni 50 m3 w zaledwie 8 minut. Chcesz zaoszczędzić na kosztach? Dzięki mocy 95 W otrzymujesz nie tylko efektywne, ale i energooszczędne urządzenie. 
Wentylator osiąga przepływ powietrza 170 m³/h i równomiernie rozprowadza ozon w pomieszczeniu. Dzięki dokładnemu ozonowaniu usuniesz z powietrza nawet zarodniki pleśni, a alergicy będą znów swobodnie oddychać. Filtr powietrza, który skutecznie oczyszcza powietrze wlotowe, zapewnia higieniczną pracę. W razie potrzeby możesz wymienić zmywalny filtr bez użycia narzędzi. 
Lekki generator ozonu przeniesiesz w miejsce użytkowania jedną ręką. Dzięki stalowej obudowie malowanej proszkowo możesz używać kompaktowego urządzenia w trudnych lub mocno zanieczyszczonych środowiskach, nie uszkadzając go. Na antypoślizgowych gumowych nóżkach bezpiecznie umieścisz ozonator w dowolnym pomieszczeniu.  
Jak bezpiecznie używać ozonu? Ozon stosuje się wyłącznie w zamkniętych pomieszczeniach, w których nie ma ludzi ani zwierząt (domowych). Po dezynfekcji ozonem do pomieszczenia można wejść ponownie dopiero po 2 godzinach. Następnie należy je wietrzyć przez co najmniej 30 minut. Nigdy nie wdychaj ozonu z urządzenia. Jego ilość powinna być też wytwarzana odpowiednio do wielkości pomieszczenia. Upewnij się również, że w pobliżu generatora ozonu nie ma łatwopalnych gazów ani substancji wybuchowych. Prosimy o uważne przeczytanie instrukcji obsługi przed rozpoczęciem stosowania ozonu i dokładne przestrzeganie wszystkich instrukcji bezpieczeństwa. Pobierz znak ostrzegawczy do dezynfekcji pokoju 
Dowiedz się, jak skuteczny jest ozon w walce z bakteriami i pleśnią! Badania prowadzone przez Państwową Inspekcję Sanitarną (Sanepid) wykazały, że proces realizowany z użyciem generatora ozonu ulsonix jest doskonałym uzupełnieniem tradycyjnych metod dezynfekcji. Usuwa zanieczyszczenia biologiczne nawet z trudno dostępnych miejsc. Ściągnij PDF

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie


4.9

Na podstawie 69 opinii

Sortuj według :

11 dni temu Opublikowano na Expondo Hungary

Bardzo dobry produkt

Działa bez zarzutu.

Wyświetl oryginalną opinię

14 dni temu Opublikowano na Expondo Poland

Ozonator działa bez zastrzeżenia . Przesylka przyszla bardzo szybko. Polecam serdecznie

25 dni temu Opublikowano na Expondo Poland

Niech stanie się magia!

Świetny sprzęt. Doskonale oczyszcza powietrze z niepożądanych zapachów, czy to szafa, pokój czy samochód - efekt ten sam. Dostawa szybciej niż można się spodziewać. Gorąco polecam!

w zeszłym miesiącu Opublikowano na Expondo Poland

Porządny sprzęt

Polecam, sprawuje się bardzo dobrze

w zeszłym miesiącu Opublikowano na Expondo Czech Republic

Proste i skuteczne

Paczka dotarła w ciągu 4 dni roboczych bez żadnych problemów. Urządzenie spełniło oczekiwania, w zupełności wystarczy do czyszczenia samochodów. Sterowanie nie może być łatwiejsze

Wyświetl oryginalną opinię

w zeszłym miesiącu Opublikowano na Expondo Switzerland

Bardzo dobry!!!

Świetne urządzenie!! Służy dokładnie naszemu celowi!!!

Wyświetl oryginalną opinię

w zeszłym miesiącu Opublikowano na Expondo Hungary

pozytywny

W porządku

Wyświetl oryginalną opinię

2 miesiące temu Opublikowano na Expondo Poland

urządzenie spełnia moje oczekiwania.

urządzenie spełnia moje oczekiwania. Prosty w obsłudze, solidne wykonanie.

2 miesiące temu Opublikowano na Expondo Hungary

Doskonały

Świetny produkt. Dostałem to co opisano. Polecam każdemu.

Wyświetl oryginalną opinię

2 miesiące temu Opublikowano na Expondo Czech Republic

ELFETEX spol. s r.o.

Brak opinii.

Wyświetl oryginalną opinię

Często zadawane pytania

Czy są jakieś badania potwierdzające skuteczność ozonowania urządzeniami ulsonix?

Tak. Dysponujemy wynikami badań przeprowadzonych przez Sanepid, który w sierpniu 2020 testował sprzęt ulsonix. Badania te potwierdziły, że zabieg ozonowania umożliwia usunięcie zanieczyszczenia biologicznego nawet z trudno dostępnych oraz łatwych do przeoczenia miejsc.

Po co mi odłączany kabel?

Otrzymujesz wszechstronność. Możesz użyć przedłużacza lub wymienić go w zależności od potrzeb np. na 3-4 m.

Z nami jesteś

w dobrych rękach!

Dzięki dużemu doświadczeniu, chęci do oferowania doskonałej jakości i oszczędzania pieniędzy rozwijamy własne silne marki o zrównoważonym wzornictwie „Made in Germany”. Ciesząc się uznaniem ponad 1000000 zadowolonych klientów, stale rozwijamy nowe metody, aby spełnić indywidualne życzenia i wymagania.

Nasza infolinia jest otwarta dla Ciebie

pn. - pt. 8:00 - 15:00

Zaufali nam eksperci na całym świecie
Ponad 16 lat
doświadczenia w e-commerce
3 MILIONY
osób kupiło nasze produkty