Generator ozonu - 10000 mg/h - ECO

Producent: ulsonix | Nr artykułu: EX10050119 | Model: AIRCLEAN 10G-ECO

Generator ozonu - 10000 mg/h - ECO
Generator ozonu - 10000 mg/h - ECO
Generator ozonu - 10000 mg/h - ECO
Generator ozonu - 10000 mg/h - ECO
Generator ozonu - 10000 mg/h - ECO
Generator ozonu - 10000 mg/h - ECO
Generator ozonu - 10000 mg/h - ECO
Odtwórz film
Zdjęcie 360°
Kliknij, aby otworzyć galerię
539,00 zł

z VAT

 • Darmowa wysyłka

  ?

  Dostępny za: 13 dni

 • 30 dni na rezygnację

  ?
 • 3 lata gwarancji

Najważniejsze cechy produktu

 • 10 g na godzinę
 • 0-120 min / tryb ciągły
 • Łatwy transport
 • Odłączany kabel
 • Duża stabilność

 • Skuteczność – duża wydajność ozonu 500-10000 mg/h znacznie redukuje nieprzyjemne zapachy 
 • Regulacja – precyzyjny timer do 120 minut lub pracy ciągłej 
 • Oszczędność – niski pobór mocy i dostosowanie poziomu wytwarzania ozonu 
 • Poręczność – kompaktowy, wytrzymały i łatwy w transporcie dzięki uchwytowi 
 • Higieniczność – zmywalny, łatwo wymienny filtr 

Generator ozonu łatwo i skutecznie zwalcza uciążliwe zapachy

Użyj ozonu, aby skutecznie zneutralizować uciążliwe zapachy w zamkniętych pomieszczeniach. Niezależnie od tego, czy jest to stęchlizna spowodowana zalaniem, czy zapach papierosów lub zwierząt w pojazdach, dzięki generatorowi ozonu marki ulsonix ponownie uzyskasz kontrolę nad nieprzyjemnym zapachem otoczenia. Ozonator oferuje kompleksowe rozwiązanie, które można zastosować w wielu różnych obszarach, czy to w hotelarstwie, w warsztatach samochodowych, czy w pomieszczeniach sanitarnych. Za pomocą ozonowania wszędzie skutecznie zwalczysz nieprzyjemne zapachy i szkodliwe bakterie. 

Wykorzystaj moc ozonu za pomocą ozonatora marki ulsonix

Z generatorem ozonu AIRCLEAN 10G-ECO masz wybór. Za pomocą timera określisz czas trwania ozonowania do 120 minut. Możesz też użyć funkcji wstrzymania, aby przeprowadzić dłuższą dezynfekcję ozonem, ale nie pozostawiaj urządzenia włączonego na więcej niż 12 godzin. Jeśli ustawisz pokrętło sterujące na OFF, urządzenie ozonujące zostanie wyłączone. 

W zależności od pożądanej intensywności za pomocą pokrętła ustawisz wydajność ozonowania w zakresie od 500 do 10000 mg/h. Dzięki temu szybko i skutecznie zwalczysz nieprzyjemne zapachy. Przy maksymalnej produkcji ozonu możesz oczyścić pomieszczenie o powierzchni 50 m3 w zaledwie 8 minut. Chcesz zaoszczędzić na kosztach? Dzięki mocy 95 W otrzymujesz nie tylko efektywne, ale i energooszczędne urządzenie. 

Wentylator osiąga przepływ powietrza 170 m³/h i równomiernie rozprowadza ozon w pomieszczeniu. Dzięki dokładnemu ozonowaniu usuniesz z powietrza nawet zarodniki pleśni, a alergicy będą znów swobodnie oddychać. Filtr powietrza, który skutecznie oczyszcza powietrze wlotowe, zapewnia higieniczną pracę. W razie potrzeby możesz wymienić zmywalny filtr bez użycia narzędzi. 

Lekki generator ozonu przeniesiesz w miejsce użytkowania jedną ręką. Dzięki stalowej obudowie malowanej proszkowo możesz używać kompaktowego urządzenia w trudnych lub mocno zanieczyszczonych środowiskach, nie uszkadzając go. Na antypoślizgowych gumowych nóżkach bezpiecznie umieścisz ozonator w dowolnym pomieszczeniu.  

Jak bezpiecznie używać ozonu? Ozon stosuje się wyłącznie w zamkniętych pomieszczeniach, w których nie ma ludzi ani zwierząt (domowych). Po dezynfekcji ozonem do pomieszczenia można wejść ponownie dopiero po 2 godzinach. Następnie należy je wietrzyć przez co najmniej 30 minut. Nigdy nie wdychaj ozonu z urządzenia. Jego ilość powinna być też wytwarzana odpowiednio do wielkości pomieszczenia. Upewnij się również, że w pobliżu generatora ozonu nie ma łatwopalnych gazów ani substancji wybuchowych. Prosimy o uważne przeczytanie instrukcji obsługi przed rozpoczęciem stosowania ozonu i dokładne przestrzeganie wszystkich instrukcji bezpieczeństwa. Pobierz znak ostrzegawczy do dezynfekcji pokoju 

Dowiedz się, jak skuteczny jest ozon w walce z bakteriami i pleśnią! Badania prowadzone przez Państwową Inspekcję Sanitarną (Sanepid) wykazały, że proces realizowany z użyciem generatora ozonu ulsonix jest doskonałym uzupełnieniem tradycyjnych metod dezynfekcji. Usuwa zanieczyszczenia biologiczne nawet z trudno dostępnych miejsc. Ściągnij PDF

Model
AIRCLEAN 10G-ECO
Nr katalogowy
10050119
Stan artykułu
Nowy
Zasilanie
230 V
Moc
95 W
Wydajność
Do 10000 mg/h
Wentylator
170 m3/h
Timer
Tak
Materiał obudowy
Stal malowana proszkowo
Uchwyt na kabel
Nie
Wymienna płytka w zestawie
Nie
Pilot
Nie
Przewód zasilający
1,5 m
Wymiary (DxSxW)
23,50 x 19,00 x 26,50 cm
Waga
2,50 kg
Wymiary wysyłki (DxSxW)
30,00 x 24,00 x 32,50 cm
Waga wysyłki
3,10 kg
Instrukcja obsługi
Zakres dostawy
 • Generator ozonu
 • Zawieszka ostrzegawcza 
 • Instrukcja obsługi

O tym warto wiedzieć:

1. Czym jest ozon?

Ozon (oznaczany 03 i nazywany trójatomowym tlenem) jest cząsteczką składającą się z trzech atomów tlenu. Tworzy on warstwę w stratosferze, która chroni wszystkie organizmy na Ziemi przed promieniowaniem UV. Jest wyjątkowo reaktywny. Łatwo wchodzi w reakcje z substancjami takimi jak amoniak, które mogą zapobiegać nieprzyjemnym zapachom.

2. Jak działają generatory ozonu?

Większość generatorów ozonu działa w następujący sposób: najpierw powietrze jest zasysane z tyłu urządzenia za pomocą wbudowanego wentylatora. Kiedy powietrze znajduje się w środku generatora, zostaje oczyszczone z zarazków i bakterii za pomocą filtra. Następnie jest kierowane przez ceramiczne płytki. Tam tlen przekształca się w ozon poprzez wyładowanie elektryczne.

3. Do czego używa się generatorów ozonu?

Generatory ozonu idealnie odświeżają powietrze i poprawiają jego jakość w zamkniętych przestrzeniach. Ze względu na wysoką reaktywność ozon może łatwo neutralizować przykre zapachy.

4. Uwaga o bezpieczeństwie

Ozon w dużych stężeniach jest toksyczny, a zatem szkodliwy dla zdrowia. Należy zawsze przedsięwziąć niezbędne środki ostrożności, aby uniknąć niekontrolowanego uwalniania ozonu. Ozonatory powinny być obsługiwane wyłącznie przez specjalistów. Dla jak najbardziej wydajnego działania rekomendujemy wymianę płytki ceramicznej co 6000 godzin. Ulsonix oferuje wysokiej jakości obsługę i dostarcza części zużywalne na obszarze Europy.

Czy są jakieś badania potwierdzające skuteczność ozonowania urządzeniami ulsonix?

Tak. Dysponujemy wynikami badań przeprowadzonych przez Sanepid, który w sierpniu 2020 testował sprzęt ulsonix. Badania te potwierdziły, że zabieg ozonowania umożliwia usunięcie zanieczyszczenia biologicznego nawet z trudno dostępnych oraz łatwych do przeoczenia miejsc.

Po co mi odłączany kabel?

Otrzymujesz wszechstronność. Możesz użyć przedłużacza lub wymienić go w zależności od potrzeb np. na 3-4 m.

Jak długo można używać filtra? Czy można go myć pod wodą?

To zależy od częstotliwości używania sprzętu i warunków, w których on działa. Filtr może być myty pod wodą, ale należy go potem dobrze wysuszyć.

Czy ozonatory wyłączają się automatycznie po użyciu funkcji timer?

Tak. Wyłączają się automatycznie, kiedy zatrzymuje się timer.

Jak powinienem ustawić czas pracy ozonatora z serii wyposażonej w wyświetlacz? Instrukcja obsługi zawiera jedynie informację o programie automatycznym. Jaki czas należy ustawić, aby mieć pewność, że ozonator będzie skuteczny?

W serii z wyświetlaczem wszystkie programy są wstępnie zdefiniowane. Możesz swobodnie zmieniać czas ozonowania, przerwę i liczbę cykli. Zakres, w jakim należy ustawić ozonator, zależy od objętości pomieszczenia i wydajności ozonatora. Tabela z wyborem czasu dopasowanego do kubatury znajduje się w instrukcji.

Czy informacja o wymianie płytki ceramicznej co sześć miesięcy dotyczy wszystkich ozonatorów? Jak często wymieniacie lampę?

To jest czas orientacyjny. Należy pamiętać, że wymiana płytki będzie zależeć od częstotliwości użytkowania. Lampa jest wymieniana, gdy przestaje działać.

Czy wszystkie ozonatory pracują z ceramicznymi płytkami? Czy macie w ofercie model tylko z lampą UV?

Nie mamy modelu tylko z lampą UV. Wszystkie ozonatory wyposażono w płytki, aby generować ozon. Kiedy rozpoczyna się produkcja ozonu, lampa również się włącza. Nie można włączyć samej lampy.

Czy seria ECO poza lampami ma też wbudowane płytki?

Seria ECO wiąże się z faktem, że nie ma tam lampy. Ponadto produkty ECO mają timer zamiast cyfrowego sterowania. Każdy ozonator wyposażono w płytki ceramiczne do generowania ozonu.

Jak bardzo skomplikowana jest wymiana części zamiennych?

Filtr powietrza może wymienić każdy. Wymiana płytek nie jest prostą czynnością, dlatego wymagany jest autoryzowany i doświadczony serwisant.

Jak najlepiej wybrać wydajność ozonatora do objętości pomieszczenia? Do jakiej kubatury pasuje 5 g, 7 g, 10 g, 15 g i 20 g?

W instrukcji znajduje się tabela. Ważniejszy jest fakt, że ozonatory o większej wydajności mogą pracować w większych pomieszczeniach i robić to krócej (proces ozonowania zajmuje mniej czasu).

Czy to prawda, że ozonator powinien być ustawiony tak wysoko, jak to możliwe, aby dobrze spełniał swoją funkcję?

Ponieważ ozon jest cięższy od powietrza, zaleca się ustawić sprzęt wyżej niż na podłodze. Dobrze, jeśli jest najwyżej jak to możliwe, np. ponad poziomem biurka.

5 W oparciu o 11 opinii

Sortowanie

Zostaw opinię (5 gwiazdek to ocena najwyższa, a 1 najniższa)
Kliknij link wysłany na Twój adres e-mail i potwierdź swoją opinię! Zostanie ona opublikowana po weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Opinia od Anonim (12-08-2022)
Opinia od Anonim (12-08-2022) Top Geräte

Preis/Leistung sehr gut.

Opinia od Iten Immo AG (20-06-2022)
Opinia od Iten Immo AG (20-06-2022) Sehr gutes Preis/Leistungsverhältnis

expondo experts reply 24-06-2022

Danke für Ihr positives und hilfreiches Feedback.

 

Wir freuen uns auf ein Wiedersehen. Bis bald und einen schönen Tag noch!

Opinia od Anonim (07-01-2022)
Opinia od Anonim (07-01-2022) Hohe Leistung, stabiles Gehäuse

Opinia od Classe (16-03-2021)
Opinia od Classe (16-03-2021) Riktigt bra

Kostar en tredjedel av märkesgeneratoterna men presterar kanon.

Opinia od Anonim (18-05-2020)
Opinia od Anonim (18-05-2020) Ottimo

Ottimo prodotto ed ottima organizzazione, tutto puntuale.

Opinia od Anonim (09-05-2020)
Opinia od Anonim (09-05-2020) Prodotto ottimo

Ottimo apparecchio, io l'ho acquistato e l'ho utilizzato sui miei autobus, naturalmente facendone un uso non esagerato. Eccellente il rapporto prezzo qualità.

Opinia od KL (26-04-2020)
Opinia od KL (26-04-2020) Doporučuji

Jednoduchá obsluha, plně funkční, perfektní komunikace a rychlé dodání

Opinia od Bm-bohemiamodell (26-04-2020)
Opinia od Bm-bohemiamodell (26-04-2020) S dodávkou i ozonovým generátorem jsme spokojeni.

Opinia od Yuval bar Yossef (19-03-2020)
Opinia od Yuval bar Yossef (19-03-2020) Ottimo apparecchio

La macchina funziona molto bene ed e' ben costruita: la mia versione da 10 g/ora si dimostra davvero potente. Condivido come ingegnere l'avvertenza a non prendere l'ozono sottogamba perche' puo' avere effetti drammatici non solo sul coronavirus ma anche sui nostri occhi e sulle nostre mucose.

Opinia od Luca Bassetto (15-03-2020)
Opinia od Luca Bassetto (15-03-2020) Ottimo rapporto qualità prezzo.

Acquistato per sanificare degli ambienti è diventato utilissimo in questo periodo. Attenzione a rispettare ATTENTAMENTE le istruzioni di utilizzo, non è un giocattolo ma una macchina seria e si possono fare dei danni alla salute se impiegata nel modo sbagliato, prima di accendere la macchina accendete il cervello!

Opinia od Maurizio (31-01-2020)
Opinia od Maurizio (31-01-2020) Ottimo prodotto

Solo la Mia opinione personale:strumento utile in questa situazione di emergenza

Ekspert expondo

Nadal niezdecydowany/a?

Nasi eksperci chętnie Ci pomogą!
68 325 27 70
pn. - pt. 8:00 - 16:00
Ten produkt
 • 10 g na godzinę
 • 0-120 min / tryb ciągły
 • Łatwy transport
 • Odłączany kabel
 • Duża stabilność

Dostępny za: 13 dni

Generator ozonu - 10000 mg/h - ECO

Generator ozonu - 10000 mg/h - ECO

(11)
539,00 zł

Dostępny za: 13 dni

 • 10 g na godzinę
 • 0-120 min / tryb ciągły
 • Łatwy transport
 • Odłączany kabel
 • Duża stabilność