Produkt: EX10050397

|

Model: ULX-ECOLAU2000

Ozonator wody - 0.5~1 mg/l - 2 - 8 l/min - do pralki

1999,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Higiena – pranie ozonem nie wymaga użycia detergentów
  • Skuteczność – usuwa brud, zapachy i osady z 300-krotnie wyższą reaktywnością
  • Ekologiczność – działa bez użycia detergentów, nie zawiera plastiku, nie wymaga podgrzewania, dzięki czemu chroni środowisko
  • Wydajność – działa przy przepływie wody 2 - 8 l/min i stężeniu ozonu 0.5~1 mg/l w dwóch etapach
  • Praktyczność – można go łatwo zamontować na ścianie i podłączyć do źródła wody

OPIS PRODUKTU

Z ozonatorem wody wypierzesz dokładniej i delikatniej

Pierz ubrania dokładniej niż kiedykolwiek wcześniej, jednocześnie chroniąc środowisko. Użyj ozonatora wody od ulsonix! Ozon wchodzi w reakcję z wodą i nie tylko poprawia jej jakość, ale również wiąże brud i zapachy. Ponadto dzięki niemu eliminujesz 99,6% wszystkich patogenów i bakterii przenoszonych przez wodę. Twoje pranie będzie zauważalnie czystsze niż przy innych metodach. Nie potrzebujesz przy tym żadnych detergentów!

Generator ozonu do wody zapewnia czystą wodę i chroni środowisko

Podłącz generator ozonu do wody między wlotem wody a pralką. Przy przepływie wody 2 - 8 l/min i stężeniu ozonu 0.5~1 mg/l osiągniesz optymalne wyniki czyszczenia. Dla najlepszych rezultatów, ustaw stężenie na „wysokie” w przypadku mocnego zabrudzenia lub „niskie” w przypadku lekko brudnych ubrań. Pranie ozonem wiąże zapachy i usuwa zarazki oraz nieczystości. Ta metoda jest delikatna dla włókien, ponieważ myjesz zimną wodą i nie używasz detergentu. Ponadto oszczędzasz pieniądze, zużywając mniej energii i rezygnując z proszków oraz płynów. Jeśli chcesz nadać ubraniom świeżego zapachu, możesz dodać odrobiny płynu.

Pranie z mniejszą ilością detergentu ma wiele zalet. Zapobiega rozwojowi alergii, kolory ubrań zostają zachowane, a włókna są bardziej elastyczne. Pozostałości detergentów są również usuwane z konwencjonalnie pranych ubrań, co poprawia ich jakość. Ponadto woda odpływowa jest znacznie czystsza, a tym samym łagodniejsza dla środowiska.

Woda uzdatniona ozonem czyści nie tylko pranie, ale także pralkę i zapobiega osadzaniu się kamienia. Nie powstają w niej nieprzyjemne zapachy, ponieważ są one już wiązane podczas ozonowania. Ubrania możesz też wyjąć później po zakończeniu praniu, nie martwiąc się, że będą brzydko pachnieć.

Ozonator wody w zaledwie kilku prostych krokach zamontujesz na ścianie przed podłączeniem go do pralki. Jest on zasilany przez adapter 12 V DC, dzięki czemu możesz go bezpiecznie używać nawet w wilgotnym otoczeniu.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA