Produkt: EX10050417

|

Model: ULX-ECOLAU COMMERCIAL

Ozonator wody - 0.8-2.0 mg/l - 30 l/min - do basenu

5629,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Higiena – ozon czyści wodę w basenie niezawodnie i bez dodatkowych środków czyszczących, nadaje się również do dużych pralni
  • Skuteczność – usuwa brud, zapachy i osady z 300-krotnie wyższą reaktywnością niż chlor
  • Ekologiczność – działa bez detergentów, nie zawiera plastiku, nie wymaga podgrzewania, dzięki czemu chroni środowisko
  • Wydajność – działa przy przepływie wody 30 l/min i stężeniu ozonu 0.8-2.0 mg/l
  • Praktyczność – można go łatwo zamontować na ścianie i podłączyć do źródła wody

OPIS PRODUKTU

Z ozonatorem wody wypierzesz dokładniej i delikatniej

Chcesz napełnić swój basen czystą wodą wolną od zarazków? Użyj ozonatora wody od ulsonix! Ozon wchodzi w reakcję z wodą i nie tylko poprawia jej jakość, ale również wiąże brud i zapachy. Ponadto dzięki niemu eliminujesz 99,6% wszystkich patogenów i bakterii przenoszonych przez wodę. Woda uzdatniona ozonem jest bardzo dobrze tolerowana nawet przez wrażliwą skórę. Generator ozonu wykorzystasz też do czyszczenia ubrań w dużych pralniach. Twoje pranie będzie zauważalnie czystsze niż przy innych metodach. Nie potrzebujesz przy tym żadnych detergentów!

Generator ozonu do wody zapewnia czystą wodę i chroni środowisko

Podłącz generator ozonu do zaworu doprowadzającego wodę do basenu. Przy przepływie 30 l/min i stężeniu ozonu 0.8-2.0 mg/l szybko i skuteczni oczyścisz wodę. Dzięki tej wydajności urządzenie sprawdzi się też w dużych pralniach. Pranie ozonem wiąże zapachy i usuwa zarazki oraz brud. Ta metoda jest delikatna dla włókien, ponieważ myjesz zimną wodą i nie używasz detergentu. Ponadto oszczędzasz pieniądze, zużywając mniej energii i rezygnując z proszków oraz płynów. Jeśli chcesz nadać ubraniom świeżego zapachu, możesz dodać odrobiny płynu.

Pranie bez detergentu ma wiele zalet. Zapobiega rozwojowi alergii, kolory ubrań zostają zachowane, a włókna są bardziej elastyczne. Pozostałości detergentów są również usuwane z konwencjonalnie pranych ubrań, co poprawia ich jakość. Ponadto woda odpływowa jest znacznie czystsza, a tym samym łagodniejsza dla środowiska.

Woda uzdatniona ozonem czyści nie tylko pranie, ale także pralkę i zapobiega osadzaniu się kamienia. Nie powstają w niej nieprzyjemne zapachy, ponieważ są one już wiązane podczas ozonowania. Ubrania możesz też wyjąć później po zakończeniu praniu, nie martwiąc się, że będą brzydko pachnieć.

Ozonator do wody basenowej w zaledwie kilku prostych krokach zamontujesz przed podłączeniem go do dopływu wody do basenu lub pralki. Jest on zasilany przez adapter 12 V DC, dzięki czemu możesz go bezpiecznie używać nawet w wilgotnym otoczeniu.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA