(1) Ocena

Produkt: EX10050135

|

Model: TOPCLEAN 1100A

Szorowarka - przewód 12 m - 1100 W

4249,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wydajność – trwały silnik o mocy 1100 W napędza szczotkę 17" z prędkością 155 obr./min 
  • Wszechstronność — czyści i poleruje szeroką gamę wykładzin podłogowych 
  • Zwrotność — kompaktowa i lekka konstrukcja ułatwia manewrowanie 
  • Łatwość użytkowania – urządzenie jest łatwe w obsłudze, a szczotki i nakładki można wymieniać 
  • Ergonomia – odpowiednia dla osób o różnym wzroście dzięki regulowanemu uchwytowi 

OPIS PRODUKTU

Lśniące podłogi w zaledwie kilka minut dzięki wydajnej szorowarce

Zrób wrażenie na swoich klientach dzięki czystym posadzkom, czy to w hotelach, supermarketach czy budynkach biurowych o dużym natężeniu ruchu. Dzięki jednotarczowej szorowarce TOPCLEAN 1100A możesz szybko i skutecznie wyczyścić szeroką gamę wykładzin podłogowych, takich jak PCV, marmur, drewno lub linoleum. W razie potrzeby użyjesz maszyny do polerowania, aby nabłyszczać powierzchnie. 

Najpierw szczotka, potem polerowanie – szorowarka do podłóg marki ulsonix nada im promiennie czysty połysk

Uruchom potężny silnik maszyny do mycia podłóg o mocy 1100 W i użyj 155 obr./min, aby usunąć nawet najbardziej uporczywy brud. W zestawie dostępne są dwie szczotki, każda o średnicy 42,2 cm (17"). Czynności przygotowawcze wykonaj szczotką do szamponowania, a szczotki do czyszczenia użyj w celu skutecznego końcowego czyszczenia. Za pomocą szczotki do szamponowania i nakładki z mikrofibry możesz również napienić dywan przed ostatecznym wyczyszczeniem. 

Do polerowania dostępne są trzy pady o różnej twardości, dzięki którym uzyskasz olśniewający efekt bez względu na charakter powierzchni. Wszystkie nasadki, takie jak szczotki i nakładki, można wymienić w kilku prostych krokach – i to bez użycia narzędzi. 

Szorowarkę obsłużysz bez wcześniejszego przygotowania. Wszystkie elementy sterujące są intuicyjne. Zaraz po wstępnym montażu urządzenie jest gotowe do użycia i będziesz nim sterować bez wysiłku na wszystkich powierzchniach. Kompaktową maszyną do polerowania podłóg można wygodnie i precyzyjnie operować nawet w ciasnych przestrzeniach. Aby zachować przyjazną dla pleców postawę, dostosuj ergonomiczny uchwyt szorowarki do swojego wzrostu. Czyszczenie wykładzin podłogowych nie może być wygodniejsze! 

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie


5.0

W oparciu o 1 ocenę

01.06.2023

Kan jag använda maskinen för mattor?