Produkt: EX10050305

|

Model: UNICLEAN 14

Umywalka przenośna - 65 l - z dozownikiem mydła i uchwytem na papier

1629,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wytrzymałość – zbiornik na wodę o pojemności 65 l umożliwia częste mycie lub płukanie rąk
  • Solidność – kompaktowa obudowa wykonana z HDPE jest niezwykle wytrzymała i trwała
  • Bezdotykowa – pedał nożny do wygodnej obsługi baterii
  • Mobilność – łatwy montaż bez konieczności podłączania zewnętrznych instalacji
  • Praktyczność – duży pojemnik na brudną wodę ułatwia obsługę

OPIS PRODUKTU

Umywalka przenośna zapewni higienę podczas mycia rąk oraz zmywania

Jeżeli nie masz dostępu do bieżącej wody, to umywalka przenośna od ulsonix pomoże Ci umyć ręce lub wyczyścić naczynia. Model UNICLEAN 14 zapewnia dużą niezależność. Sprawdzi się na kampingu, targu lub małym stoisku na ulicy. Umycie rąk możesz zaproponować również swoim klientom!

Umywalka turystyczna umożliwi Ci wszędzie umycie rąk

Urządzenie bez problemu zainstalujesz w dowolnym miejscu. Czysta woda znajduje się w dużym pojemniku 65 l, który wystarcza nawet na 100 użyć. Umywalka została wyposażona też w zbiornik na zużytą wodę (77 l). Dzięki temu można korzystać z niej bez konieczności podłączania do zewnętrznych odpływów. Jednocześnie sprzęt posiada odpowiednie przyłącza, więc uzupełnianie wody i jej spuszczanie przebiega bardzo łatwo.

Baterię obsługuje się pedałem nożnym. Jest to nie tylko niezwykle wygodne, ale również higieniczne. Dlatego umywalka doskonale nadaje się do użytku publicznego. Zintegrowany dozownik mydła o pojemności 200 ml oraz uchwyt na papier zapewniają doskonały standard czystości. Misa umywalki jest na tyle duża, że mycie rąk odbywa się z łatwością. Wykonane ze stali nierdzewnej sitko odpływowe podkreśla wysoki standard oferowanego sprzętu.

Obudowa umywalki przenośnej została zrobiona z wytrzymałego tworzywa sztucznego (HDPE). Urządzenie dysponuje dużą przestrzenią, na której można stanąć w celu umycia rąk. Zintegrowane uchwyty ułatwiają przenoszenie umywalki.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie