Nowy

Produkt: EX10250632

|

Model: UNI_POOLS_21

Jacuzzi ogrodowe - 550 l - 2 osoby - 100 dysz

1799,00 zł 1949,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 1949,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Przestronność – basen o pojemności 550 l jest bardzo przestronny i pomieści nawet 2 osoby
  • Wydajność – dzięki dmuchawie o mocy 600 W wanna jest szybko napompowana i ustawiona
  • Prostota – intuicyjna obsługa dzięki sterowaniu elektronicznemu z diodami LED
  • Ciepło – potężny system grzewczy 1800 W podgrzewa wodę, w zależności od temperatury otoczenia, o około jeden do dwóch stopni na godzinę
  • Higiena – zintegrowany system filtrowania wody z pompą filtrującą 30 W
  • Akcesoria – zawiera osłonę i matę ochronną

OPIS PRODUKTU

100 dysz dla maksymalnej zabawy! Nadmuchiwane jacuzzi dla 2 osób

Dmuchane jacuzzi ogrodowe z asortymentu marki Uniprodo oferuje luksus i relaks w codziennym życiu. Z miejscem dla maksymalnie 2 osób, wanna jest oazą wellness w pomieszczeniu lub centralnym punktem każdej imprezy w ogrodzie. Ten produkt zawiera wszystko, czego potrzebujesz do konfiguracji i uruchomienia. Więcej akcesoriów do jacuzzi lub basenów znajdziesz w ofercie basenowej Uniprodo.

Luksusowe wellness nie musi być drogie!

Jacuzzi pompowane z hydromasażem ma pojemność 550 l i oferuje przestronne wnętrze o wymiarach 150 x 80 x 65 cm. Zmieszczą się w nim 2 osoby. Nadmuchiwane jacuzzi jest niezwykle wygodne. Podłoga wykonana jest z PVC z piankową wyściółką, więc długie przebywanie w wodzie z bąbelkami jest relaksujące.

Temperatura wody wzrasta wyjątkowo szybko dzięki wydajnemu i mocnemu systemowi grzewczemu 1800 W. Pomimo dużej pojemności woda nagrzewa się o około jeden do dwóch stopni na godzinę, w zależności od temperatury otoczenia. Dostarczona pokrywa zapewnia niezawodne i energooszczędne ogrzewanie oraz chroni wodę przed zanieczyszczeniem przez liście. Jednocześnie zintegrowany system filtrowania wody z pompą filtrującą 30 W zapewnia zawsze maksymalną higienę.

100 dysz w jacuzzi ogrodowym również mają wiele do zaoferowania. Przy przepływie 1400 l/h zapewniają przyjemny masaż i głęboki relaks – idealne na luksusowy wypoczynek. Temperaturę ustawisz za pomocą intuicyjnego panelu z wyświetlaczem LED.

Dzięki wydajnej dmuchawie powietrza o mocy 600 W jacuzzi zewnętrzne jest całkowicie napompowane i gotowe do napełnienia w ciągu kilku minut. Wysokiej jakości i wytrzymałe materiały sprawiają, że nadmuchiwana wanna z hydromasażem do użytku w ogrodzie i w pomieszczeniach jest szczególnie trwała. Oprócz przykrycia w zestawie znajduje się też mata, która chroni basen przed uszkodzeniem.

DANE TECHNICZNE