(5) Opinie

Produkt: EX10250264

|

Model: UNI_POOL_REEL_570

Rolka zwijająca do folii solarnej - szerokość basenu 3-5,7 m - ręczna korba

719,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Praktyczność – pasuje do popularnych folii słonecznych
  • Uniwersalność – jest odpowiednia do basenów o szerokości 3-5,7 m
  • Nierdzewna – wykonano ją ze stali nierdzewnej, aluminium i tworzywa sztucznego
  • Łatwa obsługa – korbę ręczną może obsługiwać jedna osoba

OPIS PRODUKTU

Rolka zwijająca do folii solarnej - szerokość basenu 3-5,7 m - ręczna korba

Rolka zwijająca do folii solarnej marki Uniprodo to niezbędny sprzęt podczas zwijania i rozwijania osłony na basen. Produkt UNI_POOL_REEL_570 wyróżnia się trwałą konstrukcją oraz łatwą i bezwysiłkową obsługą. To niezastąpione urządzenie służące do ochrony i konserwacji domowego basenu.

Zwijacz do folii solarnych – charakterystyka

Uniwersalność zwijarki uwidacznia się w tym, do jak wielu różnych basenów będzie pasować. Regulowana szerokość pozwala na wykorzystanie urządzenia do zbiorników o wymiarach od 3 do 5,7 m. Można do niej zamontować również wszystkie popularne typy folii solarnych. Podstawa w kształcie litery T na jednym końcu i ciężkie koła na drugim zapewniają stabilność, a jednocześnie mobilność.

Wytrzymałość rolki zwijającej do folii solarnej to zasługa połączenia aluminium, stali nierdzewnej oraz tworzyw sztucznych. Sprzęt marki Uniprodo nie koroduje, a metalowe części pozostają jasne i lśniące nawet po dekadach użytkowania. Stal ma wysoką odporność na uderzenia czy odkształcenia, za to aluminium jest bardzo lekkie i wytrzymałe.

Łatwa obsługa to wynik zastosowania ręcznej korby na jednym końcu urządzenia. Za jej pomocą można szybko rozwinąć lub zwinąć osłonę na basen. Obsługa zwijarki UNI_POOL_REEL_570 jest na tyle prosta, że bez problemu może się nią zająć jedna osoba. Tym sposobem proces czyszczenia i konserwacji basenu staje się jeszcze łatwiejszy.

Potrzebujesz wytrzymałej i prostej w obsłudze rolki zwijającej do folii solarnej? Model UNI_POOL_REEL_570 jest odpowiedzią na Twoje potrzeby! Produkt marki Uniprodo to trwałe i wygodne rozwiązanie dla osób, które chcą skutecznie chronić wodę w basenie przed zanieczyszczeniami i utratą ciepła.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie


4.4

W oparciu o 5 opinii

01.06.2023

Zboží jsem obdržela rychle, vše proběhlo v poŕádku, já jsem spokojená

01.06.2023

Hyvä hinta/laatusuhde. Materiaalit ok. Koontiohjeet voisivat olla selkeämmät / mallikohtaiset.

01.06.2023

prompte Lieferung; Aufrollvorrichtung funktioniert sehr gut; einziger Kritikpunkt, war das etwas kompliziert verfasste "manual" - Vorschlag, Videoanleitung wäre sehr wünschenswert;

01.06.2023

Die Aufrollvorrichtung ist nicht stabil genug für die angegebene Breite von 5.70 m bei einer Solardecke von 10 x 5 Meter häng die Stange total durch. Die Konstruktion ist zu schwach konzipiert. Ich würde diesen Artikel nicht mehr kaufen, wegeschmissenes Geld, schade da die Beschreibung sehr gut aussieht. Qualität müsste verbessert werden um die 5.70 m mit einer geraden Stange zu garantieren.