(5) Opinie

Produkt: EX10250422

|

Model: UNI_COOLER_10

Wentylator kolumnowy - 3 prędkości - jonizacja - pilot

359,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Elastyczność – 3 prędkości nawiewu
  • Komfort – 3 tryby pracy (naturalny, nocny, normalny)
  • Ruchomość – oscylacja 64°
  • Świeżość – jonizator powietrza
  • Wygodna obsługa – ustawienie czasu w zakresie od 1 do 7 godzin, pilot

OPIS PRODUKTU

Wentylator kolumnowy - 3 prędkości - jonizacja - pilot

Wentylator kolumnowy Uniprodo sprawdzi się w każdym wnętrzu, np. w mieszkaniu, biurze, gabinecie, warsztacie, sklepie itp. Model UNI_COOLER_10 zda egzamin szczególnie podczas upalnej pogody i pozwoli cieszyć się przyjemnym powietrzem.

Wentylator wieżowy – charakterystyka

Trzy prędkości nawiewu pozwalają dopasować go do swoich potrzeb: 6,0 m/s; 5,6 m/s lub 5,0 m/s. Możesz również wybrać tryb naturalny, nocny albo normalny. Równomierne rozchodzenie się powietrza w pomieszczeniu to zasługa oscylacyjnego ruchu wiatraka o 64°.

Jonizacja powietrza stanowi dodatkową funkcję modelu UNI_COOLER_10. Pozwala ona oczyścić powietrze i usunąć nieprzyjemne zapachy. Świeże powietrze korzystnie wpływa na koncentrację oraz samopoczucie. Jeśli chcesz cieszyć się także zapachem ulubionego olejku, wystarczy, że użyjesz funkcji aroma. Z przodu wentylatora umieszczono pudełko z gąbką do nasączania płynem.

Wygodny pilot zapewnia prostą i intuicyjną obsługę sprzętu. Wentylator kolumnowy wyposażono w opcję timer i kontrolki LED. Czas działania ustawia się w zakresie od 1 do 7 godzin.

Ergonomiczny pionowy design pozwala zaoszczędzić miejsce. Urządzenie ma nieco ponad 100 cm wysokości i podstawę o średnicy 32 cm. Zostało wyposażone w rączkę do przenoszenia.

Wentylator kolumnowy marki Uniprodo to niezastąpiony sprzęt w gorące dni. Niezależnie od tego, czy pracujesz w biurze, warsztacie, czy odpoczywasz w domu, model UNI_COOLER_10 pozwoli Ci odetchnąć chłodniejszym powietrzem. Już dziś zamów produkt w oficjalnym salonie producenta!

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie


5.0

W oparciu o 5 opinii

01.06.2023

Jó termék!

01.06.2023

Der Ventilator sieht gut aus und ist sehr leise. Top!

01.06.2023

Sehr leise, kühlt bestens selbst auf der kleinsten Stufe

01.06.2023

Adorei o produto é mesmo excelente maravilhoso só uma coisa ainda não consegui colocar o aroma dele mais de resto tudo perfeito

01.06.2023

Ottimo prodotto funzionale , facile da montare e silenzioso. Lo consiglio vivamente. La consegna è stata perfetta e in anticipo rispetto al programma. l'imballo intatto. Grazie soddisfatta del servizio