W obniżonej cenie
Liczba opinii: (9)

Zmiękczacz wody - 3,3 W - 12 l

1899,00 zł 1999,00 zł
Cena zawiera 23% VAT.

Produkt : EX10250398

|

Model : UNI_WATERSOFTENER_1000A

Gwarancja najniższej ceny
Cena zawiera 23% VAT.

Min. cena w zł z 30 dni przed obniżką: 1999,00 zł

Gotowy do wysyłki!

Dostawa ok. czwartek, 25 kwietnia
Kluczowe informacje
  • Typ zaworu – automatyczny zawór zmiękczający ASD2
  • Dwa tryby regeneracji – do wyboru masz opcje objętościową lub czasową
  • Objętość żywicy 12 l – odpowiednia dla 1 – 6 osób
  • Przepływ wody – 1,4-2,6 m3/h
  • Ciśnienie robocze – 0,15-0,5 Mpa; 1,5-5,0 bar
Bezpieczne metody płatności
Szczegóły dostawy
Zwroty i gwarancja

OPIS PRODUKTU

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie


4.6

Na podstawie 9 opinii

Sortuj według :

3 lata temu Opublikowano na Expondo Netherlands

dobre i tanie

dobre urządzenie, ale instrukcję obsługi należy dostosować do dostarczonego urządzenia, do węży trzeba zaopatrzyć się w przejściówki od 1 cala do 15 mm, ale są one dostępne w lepszych hurtowniach, kosztują dodatkowo około 10 euro twardości wody nie można regulować zgodnie z ustawieniem stosowanym w Holandii dla niemieckiej twardości, Dh, ale w mmol, przeliczenie jest łatwe: 1 mmol, czyli 5,6 Dh. Zobacz tę tabelę, a będziesz wiedział, jak przeliczyć twardość wody. °dH °e °fH ppm mmol/l Twardość niemiecka 1 °dH 1 1,253 1,78 17,8 0,179 Twardość angielska 1 °e 0,798 1 1,43 14,3 0,142 Twardość francuska 1 °fH 0,560 0,702 1 10 0,1 CaCO3 (USA) 1 ppm 0,056 0,07 0,1 1 0,01 mmol/l 1 mmol/l 5,6 7,02 10 100 1 Tabela przeliczeniowa twardości wody

Wyświetl oryginalną opinię

6 miesięcy temu Opublikowano na Expondo Slovakia

Proste spełnienie

Towar dotarł w dobrym stanie i bezpiecznie zapakowany. Filtr jest sprytny i sprytny. Chociaż sól jest przez zdejmowaną pokrywę magnetyczną w przedniej części. Dzięki temu powierzchnia usługowa nie ulega zwiększeniu.

Wyświetl oryginalną opinię

2 lata temu Opublikowano na Expondo Switzerland

System odkamieniania

Najwyższa cena urządzenia jest odpowiednia. Mogę tylko polecić.

Wyświetl oryginalną opinię

8 miesięcy temu Opublikowano na Expondo France

Szybki i skuteczny

Zamówiłem po raz pierwszy zmiękczacz w expondo i wielkie zaskoczenie, czas został dotrzymany, a paczka była super zapakowana. Polecam tego handlarza, pozostaje mi tylko oddać go do użytku.

Wyświetl oryginalną opinię

10 miesięcy temu Opublikowano na Expondo Italy

Zmiękczacz wody - 1-6 osób - 12 L - 1,4-2,6 m³/h

Proces zamawiania był bardzo prosty, a urządzenie dotarło w mgnieniu oka. Byliśmy bardzo zadowoleni z całego procesu i wyników naszego zakupu. Z pewnością w przyszłości ponownie skorzystamy z Expando.it.

Wyświetl oryginalną opinię

6 dni temu Opublikowano na Expondo Belgium

Świetny produkt. Uwaga: W przypadku węży przyłączeniowych 4/4: wymagana złączka od 3/4M do 4/4F. Koszty: 1,70 €/szt

Wyświetl oryginalną opinię

4 lata temu Opublikowano na Expondo Netherlands

Pierwsze doświadczenia

Świetne urządzenie, instrukcja bardzo skomplikowana. Dostarczone na czas w dobrym opakowaniu. Na stronie jest napisane, że podłączenie nie jest trudne; A tak nie jest, jeśli jasno określono, czego potrzebujesz! Na przykład rozmiar połączenia nie jest standardowym rozmiarem, którego używamy w Holandii. Musisz więc kupić dodatkowy materiał, aby dopasować. Elastyczne węże mają ogromne rozmiary i są trudne do ułożenia po instalacji, a elastyczność jest wówczas tracona z powodu ciśnienia wody. Podręcznik nie jest w języku niderlandzkim, co czasami jest mylące, ponieważ użyte terminy nie są łatwe do zrozumienia bez tłumaczenia, a nawet wtedy laikowi trudno jest przełożyć je na działanie. Słowa użyte w instrukcji obsługi nie odpowiadają słowom użytym w menu na wyświetlaczu urządzenia. To jest bardzo mylące! Na przykład zrobienie z niego sera zajęło mi pół ranka, choć w rzeczywistości jest to super proste. Wystarczy użyć odpowiednich słów, aby dopasować je do słów urządzenia. Końcowa praca urządzenia jest w porządku i nie ma co do tego żadnych zastrzeżeń. Po podłączeniu w zasadzie nie musisz się już o to martwić. Wskazane jest zamontowanie dodatkowego bypassu, aby móc w dalszym ciągu korzystać z dopływu wody podczas regeneracji i/lub pracy.

Wyświetl oryginalną opinię

3 lata temu Opublikowano na Expondo Hungary

Zmiękczacz wody pierwszej klasy

Używam go już prawie miesiąc i jestem z niego w 100% zadowolony. Trochę sceptycznie podchodziłem do czterodniowego czasu dostawy, ale miło się zaskoczyłem, gdy już czwartego dnia zostałem sprytnie zapakowany, pomysłowo zapakowany wytykając wnętrze nadmuchaną gumką, listonosz zadzwonił i wręczył zmiękczacz wody.Na pierwszy rzut oka i teraz nawet po miesiącu użytkowania mogę stwierdzić, że jakość w tym przypadku przewyższa cenę.Montaż jest proste, zainstalowałem go w około pół godziny z dwoma wężami 1'' po godzinie. Menu nie jest takie samo jak w książce, wyrażenia są dziwne i kiedy zobaczyłem mmol/, myślałem, że pyta o mój poziom cukru we krwi. Dlatego spadła jedna gwiazdka. Jeśli uda nam się to pokonać, co z pewnością zajmie pół dnia, kupiłem i wierciłem bok jeszcze dzień lub dwa, to jesteśmy pewni, że będziemy zadowoleni. A potem, po dobre dopasowanie na raz, nie musimy co jakiś czas dodawać soli.Mogę tylko polecić.

Wyświetl oryginalną opinię

5 miesięcy temu Opublikowano na Expondo Belgium

Dobry zmiękczacz wody

Dobry i niedrogi zmiękczacz wody, łatwy montaż, instrukcja w języku niderlandzkim dostępna na stronie, ale dla laika mogłoby to być trochę jaśniejsze, to niemożliwe. Ktoś doświadczony to rozwiąże, ale nie dokręcaj elastycznych węży zbyt mocno, bo uszczelki ulegną uszkodzeniu. Sam zmiękczacz wody to bardzo dobry produkt za niewielkie pieniądze, zdecydowanie mogę go polecić. Dla Twojej informacji, połączenia elastycznych węży mają kształt 4/4.

Wyświetl oryginalną opinię

Z nami jesteś

w dobrych rękach!

Dzięki dużemu doświadczeniu, chęci do oferowania doskonałej jakości i oszczędzania pieniędzy rozwijamy własne silne marki o zrównoważonym wzornictwie „Made in Germany”. Ciesząc się uznaniem ponad 1000000 zadowolonych klientów, stale rozwijamy nowe metody, aby spełnić indywidualne życzenia i wymagania.

Nasza infolinia jest otwarta dla Ciebie

pn. - pt. 8:00 - 15:00

Zaufali nam eksperci na całym świecie
Ponad 16 lat
doświadczenia w e-commerce
3 MILIONY
osób kupiło nasze produkty