(1) Ocena

Produkt: EX10250399

|

Model: UNI_WATERSOFTENER_1500

Zmiękczacz wody - 3,3 W - 15 l

3049,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Typ zaworu – automatyczny zawór zmiękczający
  • Objętość żywicy 15 l – odpowiednia dla 2-8 osób
  • Przepływ wody – 1,6-2,9 m³/h
  • Ciśnienie robocze – 0,15-0,5 Mpa; 1,5-5,0 bar
  • System odpływu wody do kanalizacji

OPIS PRODUKTU

Zmiękczacz wody UNI_WATERSOFTENER_1500

Przemysłowy zmiękczacz wody marki Uniprodo to wysokiej jakości sprzęt, który sprawdzi się m.in. w restauracjach, barach, hotelach. Nadaje się również do użytku domowego. Model UNI_WATERSOFTENER_1500 znacząco poprawi jakość wody w Twoim lokalu. Osady i kamień w rurach, kranach, urządzeniach elektrycznych (pralki, zmywarki, ekspresy do kawy, czajniki), a także na armaturze sanitarnej staną się przeszłością. Miękka woda poprawia też smak potraw i napojów, jak również wpływa pozytywnie na skórę.

Odkamieniacz wody 15 l – charakterystyka

Niezawodność odkamieniaczawody marki Uniprodo wynika z zastosowania nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Wysokiej klasy automatyczny zawór z wbudowanym procesorem i elektronicznym wodomierzem monitoruje przepływ wody, odpowiednio dostosowując proces regeneracji.

Wydajność modelu UNI_WATERSOFTENER_1500 zapewniają znakomite parametry jego pracy. Przepływ wody w zakresie 1,6 – 2,9 m³/h, ciśnienie robocze 0,15 – 0,5 Mpa; 1,5 – 5,0 bar, a także zbiornik na żywicę jonowymienną o pojemności 15 l sprawiają, że sprzęt sprawdzi się nawet podczas bardzo intensywnej eksploatacji. Produkt podłączysz zarówno przy głównym zaworze lub ujęciu wody, jak i konkretnym urządzeniu.

Łatwa obsługa odkamieniacza od Uniprodo to zasługa bezobsługowego działania. Dzięki funkcjom w menu można określić czas, kiedy rozpocznie się zmiękczanie. Urządzenie dysponuje panelem z wyświetlaczem LCD. Funkcja blokady zabezpiecza przed przypadkowym przełączeniem parametrów. Cały proces opiera się na wykorzystaniu specjalnego złoża jonowymiennego. Do jego regeneracji używa się soli, którą trzeba regularnie dosypywać. Przy twardości 50 ppm należy ją uzupełniać po każdorazowym przepłynięciu 2600 l wody.

Energooszczędność to kolejna z zalet modelu UNI_WATERSOFTENER_1500. Gdy urządzenie wymaga regeneracji żywicy, pobór mocy wynosi zaledwie 3,3 W. W pozostałym czasie moc pobierana jest jedynie dla wyświetlacza, a jej wartość to 1 W.

Zmiękczacz wody niemieckiej marki Uniprodo to wysokiej jakości sprzęt, który sprawdzi się nie tylko w gastronomii czy hotelarstwie, ale będzie też użyteczny w zastosowaniu domowym. Dołącz do grona klientów z całej Europy i już dziś złóż zamówienie korzystając z oferty sklepu expondo.pl.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie


2.0

W oparciu o 1 ocenę

01.06.2023

Peu d'info, pas de service après-vente trouvable? J'ai un message d'erreur "memory chip error" et pas moyen de trouver des infos la dessus, et message non présent dans la petit notice livrée avec...