Produkt: EX10280042

|

Model: WIE-PM-2000

Peleciarka - maks. 200 kg/h - Ø229 mm

23 129,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wszechstronność – do produkcji pelletu z materiałów organicznych do ogrzewania i nawożenia oraz paszy do karmienia zwierząt
  • Wydajność – przetwarza 200 kg/h paszy lub 100-200 kg/h drewnianych trocin
  • Duża moc – silnik 7500 W zapewnia prędkość 1450 obr./min
  • Trwałość – doskonała konsystencja pelletu dzięki temperaturze roboczej od 60 do 80°C
  • Intuicyjność – kompaktowa, mobilna i łatwa w obsłudze maszyna na czterech kółkach

OPIS PRODUKTU

Peleciarka przemysłowa - 7500 W - 200 kg/h

Profesjonalna peleciarka przemysłowa marki Wiesenfield służy do produkcji pelletu, paszy dla zwierząt i granulatu z różnych materiałów organicznych. Model WIE-PM-2000 stanowi więc idealnie urządzenie w hodowlach zwierząt czy firmach zajmujących się produkcją opału.

Peleciarka do trocin i paszy Wiesenfield – opis

Wszechstronność granulatora wynika z możliwości wykorzystania drewnianych trocin, słomy, łupin orzechów, łusek ryżowych czy papieru. Są one umieszczane w specjalnej matrycy z otworami Ø6 mm, gdzie poddaje się je działaniu wysokiego ciśnienia i temperatury (60-80°C). W efekcie powstaje granulat o idealnej konsystencji. Część materiałów wymaga użycia specjalnych spoiw.

Duża moc silnika Da yang (7500 W) gwarantuje doskonałą wydajność peleciarki. Jest ona w stanie wytworzyć 200 kg paszy w ciągu godziny. Nad ochroną użytkownika czuwa specjalny hamulec bezpieczeństwa. Stosunkowo niewielkie rozmiary oraz 4 kółka pozwalają wygodnie przetransportować całość.

Łatwa obsługa, efektywność i możliwość wykorzystania różnych surowców z pewnością sprawią, że peleciarka Wiesendfield znajdzie zastosowanie w niejednym gospodarstwie rolnym. Przekonaj się o jej skuteczności już dziś. Nie czekaj i zamów model WIE-PM-2000!

Uwaga! Razem z paleciarką warto zamówić też klej do produkcji pelletu (nr art.: 10530000). Sproszkowana skrobia pszenna ułatwia prasowanie i przechowywanie granulek.

Uwaga dotycząca części eksploatacyjnych: Matryce i wałki dociskowe do peleciarek mogą być używane do 300 godzin. Jeśli są zużyte, należy je niezwłocznie wymienić. Części eksploatacyjne nie są objęte 3-letnią gwarancją. Odpowiednie części zamienne znajdziesz w sklepie internetowym expondo.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA