Produkt: EX10280178

|

Model: WIE-EFT-100

Tester ogrodzeń elektrycznych - 0-12000 V

329,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Kompleksowość – szeroki zakres pomiarowy 0-12000 V
  • Efektywność – łatwa obsługa dzięki diodzie pomiarowej i pamięci poprzedniego pomiaru napięcia
  • Przejrzystość – duży wyświetlacz LCD wyraźnie pokazuje wszystkie parametry
  • Praktyczność – strzałka na wyświetlaczu LCD wskazuje źródło usterki
  • Solidność – kompaktowa obudowa wykonana z tworzywa sztucznego o klasie ochrony IPX6

OPIS PRODUKTU

Tester ogrodzeń elektrycznych pokazuje, czy napięcie jest prawidłowe

Chcesz wiedzieć, czy napięcie pastucha elektrycznego odpowiada ustawionej przez Ciebie wartości? A może podejrzewasz awarię w ogrodzeniu? Skorzystaj z testera ogrodzeń elektrycznych od Wiesenfield! Nie ma szybszego ani skuteczniejszego sposobu na znalezienie źródła usterki. Tester do pastucha elektrycznego jest łatwy w obsłudze i niezwykle kompaktowy, dzięki czemu możesz mieć go zawsze przy sobie.

Tester do pastucha elektrycznego

Za pomocą testera ogrodzeń elektrycznych szybko i bezpośrednio sprawdzisz napięcie w pasterzu elektrycznym w zakresie 0-12000 V. Wystarczy umieścić sondę na przewodzie, a wynik natychmiast zobaczysz na wyświetlaczu 33 x 47 mm. W celu szybkiego porównania przywróć poprzedni pomiar. Dodatkowo poznasz też aktualną siłę w przewodzie. Ale to nie wszystko! W przypadku usterki strzałka na wyświetlaczu wskazuje kierunek, w którym znajduje się jej źródło. Nie ma łatwiejszego i bardziej niezawodnego sposobu rozwiązywania problemów!

Kompaktowy tester do pastucha elektrycznego wykonany z trwałego i wytrzymałego tworzywa sztucznego (ABS) wygodnie przymocujesz do paska spodni za pomocą klipsa. Nie ogranicza swobody ruchów, więc zabierzesz go wszędzie ze sobą. Tester ogrodzeń elektrycznych wykorzystuje jako źródło zasilania akumulator 9 V, którego poziom naładowania jest pokazywany na wyświetlaczu. A jeśli w suchy dzień napotkasz tabuny kurzu, klasa ochrony IPX6 zapewnia pierwszorzędną ochronę przed pyłem.

DANE TECHNICZNE