Wyciągi

Zainspiruj się blogiem expondo

Drążki do podciągania są jednym z najprostszych sprzętów sportowych, które jednocześnie oferują szeroki zakres ćwiczeń, angażując większość partii mięśniowych. łatwa obsługa oraz możliwość zamontowania niemal w każdym miejscu czynią z nich uniwersalne narzędzie do kształtowania sylwetki. Marka Gymrex opracowała ergonomiczne rączki specjalnie przeznaczone do zastosowania w domu (nie należy ich wykorzystywać do użytku komercyjnego).

Wyciągi górne i dolne od Gymrex

Wytrzymałe stalowe liny z łatwością utrzymują duże ciężary, a wyjścia dolne oraz górne pozwalają na wykonywanie zróżnicowanego treningu. Dzięki wyciągowi rozwiniesz mięśnie ramion, grzbietu oraz klatki piersiowej poprzez podnoszenie lub opuszczanie obciążników czy wiosłowanie w pozycji siedzącej.

Wygodę zapewnia przede wszystkim miękkie siedzisko wypełnione pianką. Tapicerkę ze skóry syntetycznej niezwykle prosto utrzymać w czystości, nie pochłania wilgoci ani kurzu. Specjalnie profilowane rączki dają pewny, mocny chwyt niezbędny w czasie wszelkiego rodzaju ćwiczeń z wykorzystaniem ciężarów.

Wyciąg stacjonarny – świetny sprzęt do treningu siłowego

Wyciągi odznaczają się wyjątkową dbałością o zachowanie najwyższych standardów bezpieczeństwa. Solidną konstrukcję wykonano z materiałów odpornych na duże obciążenia, odkształcenia oraz zużycie. Zakończone gumowymi nakładkami nóżki o antypoślizgowych właściwościach gwarantują stabilność, a wkręty samoblokujące pewność, że poszczególne elementy będą poruszały się jedynie w zakresie, w jakim chce tego ćwiczący.

Wszystkie urządzenia do treningu siłowego Gymrex znajdziesz na stronie oficjalnego sklepu marki. Każdą maszynę wykonano na podstawie przemyślanego projektu, aby uczynić ćwiczenie na niej wydajnym oraz komfortowym. Tą samą zasadą kierowano się przy opracowywaniu sprzętu fitness (np. trampolin), ciężarów (m.in. hantli) oraz wyposażenia do trenowania sportów walki. Zapoznaj się z pełną gamą produktów sportowych, wybierz już dzisiaj odpowiadające Ci urządzenia do ćwiczeń i wkrocz na ścieżkę zdrowego trybu życia!