Poręcze treningowe

Zainspiruj się blogiem expondo

Poręcze treningowe stanowią niezastąpiony element wyposażenia każdej domowej siłowni. Te niezwykle proste konstrukcje pozwalają wzmacniać i rzeźbić różne partie mięśni oraz spalać kalorie. Poręcze stacjonarne marki Gymrex są produktami skierowanym do amatorów ceniących aktywność w domu. Prezentowane produkty nie nadają się do użytku komercyjnego.

Artykuły dostępne w sklepie expondo.pl łączą sprawdzoną jakość z korzystnymi cenami. Decydując się na zakup oferowanego sprzętu sportowego, możesz być przekonany o jego bezpieczeństwie i trwałości. Poręcze do podciągania zawdzięczają swoją solidność wykonaniu z wysokiej klasy stali.

Poręcz stacjonarna – zalety treningu

Wielofunkcyjna poręcz stacjonarna to przyrząd umożliwiający wykonywanie szerokiej gamy ćwiczeń na wiele partii ciała. Dzięki niej nie musisz kupować osobnego drążka do podciągania, poręczy do dipów czy pompek. Kompleksowy trening przeprowadzisz, wykorzystując zaledwie jedno urządzenie! Dodatkowo uzupełnisz go np. o podnoszenie hantli. Tak wszechstronna aktywność sprawi, że doskonale wyrzeźbisz swoją sylwetkę.

Poręcze do ćwiczeń możesz zastosować zgodnie z Twoimi indywidualnymi potrzebami. Wykonasz na nich różne rodzaje podciągnięć (np. szerokim chwytem, na jednej ręce lub za głowę), dipów (np. Gironda i odwrotnych), ćwiczenia cliffhangers, pompki, podciągnięcia kolan i inne. Wybrane modele wyposażono w drążek rozszerzający metody treningu.

Poręcze do podciągania – solidność i wygoda

Produkty w kategorii Sport i Wellness na stronie expondo.pl charakteryzują się zastosowaniem ergonomicznych rozwiązań. Przykładowo wybrane fotele kosmetyczne Physa mają piloty do regulacji wysokości. Projektanci marki Gymrex również zadbali o to, by korzystanie ze sprzętu sportowego było maksymalnie komfortowe. Właśnie dlatego poręcz stacjonarną wyposażono w wygodne podkładki pod ramiona i plecy. Elementy wypełniono bawełną i obszyto ekologiczną skórą.

Stabilność stojaków do ćwiczeń wynika z ich stalowej budowy. Są odporne na obciążenia (standardowo wytrzymują 110 kg), a także uszkodzenia mechaniczne. Posiadają antypoślizgowe powierzchnie. Produkty Gymrex z powodzeniem odnajdą się w Twoim domu, ponieważ nie zajmują wiele miejsca.