Produkt: EX10260288

|

Model: STAR_PFPS_03

Ekran projekcyjny - 174 x 203 cm - 4:3 - przenośny

1029,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Duża powierzchnia – prawdziwe kinowe wrażenie dzięki ogromnej przekątnej ekranu 80"
  • Szybkość – nieskomplikowany montaż za pomocą przegubu nożycowego
  • Trwałość – trzywarstwowe, matowe białe tworzywo z PVC
  • Wygoda – automatyczna obsługa za pomocą pneumatycznego podnośnika
  • Mobilność – aluminiowa obudowa z uchwytem nie zajmuje wiele miejsca i umożliwia wygodne przenoszenie i przechowywanie ekranu

OPIS PRODUKTU

Niezależnie od tego, czy chodzi o kino domowe, czy prezentację – ekran projekcyjny zapewni wyjątkowy seans

Przenośny ekran projekcyjny Fromm & Starck sprawdzi się idealnie zarówno podczas filmowego seansu w salonie, ważnego spotkania w sali konferencyjnej, jak i wykładu na uniwersytecie. Model STAR_PFPS_03 oferuje wyświetlanie filmów, zdjęć lub prezentacji na wysokim poziomie.

Ekran do projektorów o formacie 4:3 do biur lub podczas wieczoru filmowego

Ekran projekcyjny o wymiarach 174 x 203 cm ma imponującą przekątną obrazu 80” i pozwala stworzyć kinową atmosferę w Twoim domu. Czarna ramka wokół ekranu zapewnia rzeczywisty rozmiar obrazu 122 x 163 cm w formacie 4:3. Poprawia ona kontrast, a tym samym efekt wizualny. Ponieważ tył jest całkowicie czarny, ekran projekcyjny jest całkowicie nieprzezroczysty. Dzięki temu możesz go postawić nawet przed oknem.

Trójwarstwowy ekran do projektora wykonano z PVC o grubości 0,4 mm. Wykorzystany materiał ma tę przewagę, że jest gładki i nie pojawiają się na nim zagniecenia. Z kolei niska wartość odbicia zapewnia szeroki kąt widzenia. Oznacza to, że wysokiej jakości formaty wideo, takie jak Full HD, Ultra HD, 4K i 8K, mogą być wyświetlane na przenośnym ekranie bez utraty jakości.

Podłogowy ekran projekcyjny szybko i łatwo rozłożysz dzięki przegubowi nożycowemu oraz podnośnikowi pneumatycznemu. Można go całkowicie rozwinąć lub tylko do określonej wysokości. Podczas użytkowania zintegrowane nóżki zapewniają stabilność, dzięki czemu ekran do projektora swobodnie ustawisz w dowolnym pomieszczeniu.

Po seansie ekran projekcyjny można szybko zwinąć i schować w aluminiowej obudowie. Model STAR_PFPS_03 wyposażono w uchwyt i wykonano z ultralekkich materiałów, więc idealnie nadaje się do użytku mobilnego lub gdy ekran jest potrzebny tylko okazjonalnie.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie