Produkt: EX10260282

|

Model: STAR_SEAT_30

Fotel biurowy - oparcie z ekoskóry - 100 kg

439,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wygoda – wyjątkowy komfort siedzenia dzięki wygodnym materiałom
  • Ergonomia – regulowane oparcie i idealnie uformowane kształty zapewniają zdrowe siedzenie
  • Wszechstronność – świetnie sprawdza się w biurach i na home office
  • Nowoczesność – atrakcyjny wygląd dzięki użytym materiałom i eleganckiemu kolorowi
  • Praktyczność – kółka do wygodnego i zdrowego siedzenia w miejscu pracy

OPIS PRODUKTU

Fotel biurowy – 100% wygody od Fromm & Starck

Siedzenie przy biurko męczy Cię i Twoje plecy? Nie możesz znaleźć odpowiedniej pozycji podczas pracy? Pożegnaj te niewygody z fotelem biurowym STAR_SEAT_30 od Fromm & Starck! Wyjątkowy komfort siedzenia i ergonomia łączą się w nim z atrakcyjnym designem oraz wysoką jakością wykonania!

Ergonomiczny i odpowiedni dla pleców – fotel obrotowy!

Wykonany z doskonałej klasy materiałów fotel biurowy jest odpowiedni do zdrowego siedzenia! Zarówno oparcie, jak i siedzisko wykonane zostały z elastycznego materiału, który optymalnie dopasowuje się do kształtu ciała podczas siedzenia. Lekko zakrzywione oparcie wspiera dolną część pleców, co zapobiega bólom. Wysokość siedziska można regulować ręcznie za pomocą podnośnika gazowego, co sprzyja zachowaniu ergonomicznej pozycji. Wielogodzinna praca nie stanowi już problemu dzięki oferowanemu krzesłu do biura!

Przy maksymalnej nośności 100 kg fotel biurowy odpowiada standardowi branżowemu. Dzięki 5 metalowym nóżkom z kółkami stoi stabilnie oraz można go jednocześnie łatwo przesuwać. Za sprawą kółek zarówno transport, jak i wygodne siedzenie nie stanowią problemu.

Dzięki użytym materiałom oraz czarnemu kolorowi fotel biurowy ma jednocześnie klasyczny i nowoczesny wygląd. Design jest subtelny, doskonale dopasowuje się do każdego otoczenia, niezależnie od tego czy jest to biuro typu open space, czy home office.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie