Produkt: EX10260168

|

Model: STAR_CON_60

Krzesło tapicerowane - niebieskie - 2 szt.

659,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Komplet – zestaw składający się z 2 krzeseł
  • Wytrzymałość – obciążenie do 180 kg
  • Trwałość – solidna tapicerka
  • Stabilność – mocne drewniane nogi
  • Kolor – niebieskie krzesła

OPIS PRODUKTU

Krzesło tapicerowane niebieskie

Krzesła tapicerowane Fromm & Starck stanowią doskonały element wyposażenia sali konferencyjnych, poczekalni, recepcji, a także restauracji, pubów, barów i nie tylko. Komplet STAR_CON_60 stworzono z myślą o zapewnieniu wygody podczas spotkań służbowych i towarzyskich. W zestawie znajdują się dwa meble.

Skórzane krzesła tapicerowane STAR_CON_60 – opis

Elegancki wygląd mebli to zasługa wysokiej jakości tapicerki. Wykonano ją z bardzo mocnej pikowanej tkaniny w kolorze niebieskim. Design krzeseł idealnie wpasuje się do każdego wnętrza.

Komfortowe siedziska o grubości 12 cm wypełniono gąbką tapicerską o gęstości 26,99 kg/m³. Dzięki temu będziesz mógł się wygodnie rozsiąść. Ponadto w krzesłach tapicerowanych zastosowano oparcia na plecy.

Solidne wykonanie mebli z zestawu STAR_CON_60 sprawia, że wytrzymują one obciążenie do 180 kg. Każde wyposażono w 4 mocne nogi z drewna. Na ich końcach umieszczono podkładki chroniące podłogę przed zarysowaniem.

Wybierz eleganckie meble do swojego biura czy domu. Krzesła tapicerowane Fromm & Starck to doskonałe rozwiązanie podczas wielogodzinnych spotkań. Ponadto zestaw STAR_CON_60 stanowi połączenie wytrzymałości z lekkością, więc z łatwością przestawisz krzesła. Złóż zamówienie już dziś!

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie