Produkt: EX10260159

|

Model: STAR_CON_101

Krzesło tapicerowane - turkusowe - welurowe - 2 szt.

719,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Komplet – zestaw składający się z 2 krzeseł
  • Wytrzymałość – obciążenie do 150 kg
  • Trwałość – solidna tapicerka z weluru
  • Komfort – bardzo wygodne siedziska wypełnione gąbką
  • Kolor – turkusowe krzesła

OPIS PRODUKTU

Krzesło tapicerowane turkusowe

Krzesła tapicerowane Fromm & Starck stanowią doskonały element wyposażenia sali konferencyjnych, poczekalni, recepcji, a także restauracji, pubów, barów i nie tylko. Komplet STAR_CON_101 stworzono z myślą o zapewnieniu wygody podczas spotkań służbowych i towarzyskich. W zestawie znajdują się dwa meble.

Welurowe krzesła tapicerowane STAR_CON_101 – opis

Elegancki wygląd mebli to zasługa wysokiej jakości tapicerki. Wykonano ją z bardzo mocnego weluru w kolorze turkusowym. Design krzeseł idealnie wpasuje się do każdego wnętrza.

Komfortowe siedziska o grubości 6 cm wypełniono gąbką tapicerską o gęstości 26,99 kg/m³. Dzięki temu będziesz mógł się wygodnie rozsiąść. Ponadto w krzesłach tapicerowanych zastosowano oparcia na plecy.

Solidne wykonanie mebli z zestawu STAR_CON_101 sprawia, że wytrzymują one obciążenie do 150 kg. Każde wyposażono w 4 mocne nogi z metalu. Na ich końcach umieszczono podkładki chroniące podłogę przed zarysowaniem.

Wybierz eleganckie meble do swojego biura czy domu. Krzesła tapicerowane Fromm & Starck to doskonałe rozwiązanie podczas wielogodzinnych spotkań. Ponadto zestaw STAR_CON_101 stanowi połączenie wytrzymałości z lekkością, więc z łatwością przestawisz krzesła. Złóż zamówienie już dziś!

DANE TECHNICZNE