(1) Ocena

Produkt: EX10260272

|

Model: STAR_ATFE_11

Stelaż biurka elektrycznego narożnego - wysokość 60-125 cm - szerokość z lewej: 110-190 cm / prawej: 90-150 cm - kąt 90° - 150 kg

3079,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Uniwersalność – duży zakres regulacji wysokości 600-1250 mm i szerokości z obu stron
  • Komfort – szybka i łatwa regulacja dzięki 3 silnikom
  • Wytrzymałość – konstrukcja ze stali i tworzywa sztucznego znosi obciążenie do 150 kg
  • Wygodna obsługa – intuicyjna konstrukcja oraz możliwość ustawienia 3 pozycji wysokości z szybkim dostępem
  • Ergonomia – odpowiedni zarówno do pozycji siedzącej, jak i stojącej

OPIS PRODUKTU

Stelaż biurka elektrycznego narożnego z 3 silnikami

Stelaż biurka narożnego STAR_ATFE_11 z regulacją wysokości umożliwia zarówno pracę w pozycji siedzącej, jak i stojącej. Mebel w kilka sekund zamienia się w obszerne biurko stojące i odwrotnie. Fromm & Starck oferuje ergonomiczne, wysokiej jakości sprzęty, dzięki którym zadania można wykonywać w bardzo różnych pozycjach. Dzięki temu uniknie się problemów zdrowotnych związanych z utrzymywaniem jednostajnej pozycji i lub złagodzi istniejące już dolegliwości.

Elastyczny stelaż do biurka narożnego do nowoczesnej i przyjaznej dla pleców pracy

Stelaż do biurka można regulować na wysokość 600-1250 mm oraz zmieniać szerokość powierzchni roboczych od 1100 do 1900 mm (lewa) lub od 900 do 1500 cm (prawa). Blaty ustawione zostały pod kątem 90°. Trzy kolumny podnoszące są regulowane cicho, delikatnie i szybko (38 mm/s) za pomocą 3 silników o mocy 450 W. Sterowanie odbywa się intuicyjnie. Dzięki funkcji pamięci można zapisać do 3 ustawień wysokości i w razie potrzeby szybko je przywołać. Praktyczna rama została wyposażona też w timer z brzęczykiem, który przypomina o przerwie lub konieczności zmiany pozycji.

Stelaż do biurka elektrycznego z regulacją wysokości jest bardzo wytrzymały i trwały. Zawdzięcza to specjalnej konstrukcji ze stali oraz elementom wykonanym z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Gumowe nóżki zapobiegają ślizganiu się, poprawiają stabilność i chronią podłogę przed zarysowaniami.

Uwaga: stelaż do biurka nie zawiera blatu, który można zamówić osobno.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie


5.0

W oparciu o 1 ocenę

01.06.2023

These legs are very heavy, and feel very stale - far more so than I had expected. I've only had a chance to test it for one day, but already feel that it was a good purchase. Very pleased - would recommend.