Produkt: EX10260386

|

Model: STAR_MCAB_40

Szafa metalowa - zamykana - 72 cm - 2 szuflady

899,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Solidność – konstrukcja z powlekanej stali
  • Zamykana – zamek z 2 kluczami
  • Organizacja – 2 szuflady na teczki zawieszane A4/F4
  • Nośność – o ładowności maks. 60 kg
  • Bezpieczeństwo – wyposażona w blokadę przeciwko wywróceniu

OPIS PRODUKTU

Szafa na dokumenty z 2 szufladami

Kompaktowa szafa metalowa marki Fromm & Starck wprowadzi porządek w Twoim biurze. Możesz bezpiecznie przechowywać ważne dokumenty w 2 szufladach. Wytrzymała szafa kartotekowa, utrzymana w dyskretnej szarości, pasuje do niemal każdego otoczenia.

Bezpieczna szafa kartotekowa do biura

Szafka metalowa gwarantuje bezpieczeństwo dzięki solidnej konstrukcji. Bez problemu można ją również zamknąć. Otrzymasz bowiem 2 pasujące klucze. Tym samym ochronisz swoje dokumenty przed nieautoryzowanym dostępem. Szafka na akta ma 2 szuflady. Są odpowiednie do zawieszanych teczek w rozmiarze A4/F4. W każdej szufladzie znajdują się 2 prowadnice. Dzięki temu ważne dokumenty są nie tylko dobrze zorganizowane, ale także łatwo dostępne.

Szafka na dokumenty wykonana została z blachy walcowanej na zimno. Pokryta jest niemal niezniszczalną żywicą epoksydową. To sprawia, że szafa nadaje się do pracy w trudnych warunkach, nie wykazując przy tym żadnych oznak zużycia. Zawieszenie szuflad jest wzmocnione. Można je bez wysiłku otwierać i zamykać. Mebel znosi obciążenie do 60 kg. Zabezpieczenie przed wywróceniem zapewnia stabilność. Należy jednak zadbać o równomierne rozłożenie ciężaru.

DANE TECHNICZNE