Produkt: EX18000416

|

Model: GR-ATM8-SET

Zestaw Nadmuchiwana mata gimnastyczna - 300 x 200 x 20 cm - niebiesko-biała + Pompka elektryczna

2299,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Zestaw – dmuchana niebiesko-biała mata z pompką o mocy 500 W
  • Praktyczność – wymiary 300 x 200 x 20 cm
  • Wytrzymałość – wysoki udźwig maty maks. 300 kg
  • Prosta obsługa – nadmuchiwanie i spuszczanie powietrza trwające minutę
  • Uniwersalna pompka – zawiera 4 wymienne końcówki

OPIS PRODUKTU

Zestaw: mata gimnastyczna + pompka

Zestaw marki Gymrex obejmuje nadmuchiwaną matę gimnastyczną i pompkę. Komplet zapewnia każdemu miłośnikowi aktywności fizycznej wysoki poziom asekuracji podczas wykonywania ćwiczeń. Ze względu na solidną konstrukcję mata sprawdzi się tam, gdzie potrzeba najbardziej wytrzymałego wyposażenia: w klubach fitness, szkołach tańca, salach treningowych, ośrodkach sztuk walki, szkolnych salach gimnastycznych, a także w domu. Dzięki uniwersalnej pompce szybko napełnisz powietrzem materac w każdej chwili.

Nadmuchiwana mata gimnastyczna – opis

Wytrzymała konstrukcja sprzętu to zasługa użytych materiałów. Materac gimnastyczny wykonano z tworzyw takich jak PVC, ABS i nylon. Materiał o podwójnych ściankach 1000 DEN (grubość 1,2 mm) charakteryzuje się odpornością na skręcanie i zginanie. Przedmiot wytrzymuje ciśnienie do 10 PSI (0,7 bar).

Prosty w obsłudze przyrząd można wypełnić powietrzem i spuścić je przy pomocy specjalnej elektrycznej pompki w czasie kilku minut. Dzięki temu korzystający z modelu GR-ATM8 rozłoży i złoży sprzęt w dowolnym momencie. W zestawie znajduje się klucz do otwierania zaworu powietrza.

Uniwersalność zapewniają 4 cztery końcówki dołączone do pompki Gymrex. Dzięki nim możliwe jest pompowanie zróżnicowanych przedmiotów z alternatywnymi wentylami.

Trwałość pompki elektrycznej marki Gymrex jest cechą uzyskaną dzięki użyciu solidnych materiałów. Obudowa, a także wyloty wykonane zostały z wysokiej jakości tworzywa ABS.

Uniwersalne zastosowanie model GR-ATM8 zawdzięcza swoim parametrom technicznym. Nadmuchiwana mata gimnastyczna ma wymiary 300 x 200 x 20 cm oraz maksymalny udźwig 300 kg, co pozwala wykorzystywać ją przez osoby o różnym wieku, wzroście i wadze. Nadaje się ona do większości aktywności sportowych, podczas których zmniejszy siłę upadku oraz pozwoli korzystać z miękkiego podłoża.

Wydajność modelu GR-AP1 to zasługa mocy wynoszącej 500 W. W rezultacie sprzęt pracuje z prędkością przepływu powietrza 1,6 m³/min. Maksymalne ciśnienie wynosi 5 PSI.

Wygodna obsługa kompresora wynika z jego przemyślanej konstrukcji. Przyłączeniowy wąż z PVC oraz przewód zasilający o dł. 2 m sprawiają, że z urządzenia można swobodnie korzystać nawet w przypadku, gdy źródło zasilania znajduje się w znacznej odległości od nadmuchiwanego obiektu. Dla jeszcze większej wygody model GR-AP1 wyposażono w uchwyt o optymalnych wymiarach.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA