W obniżonej cenie
Liczba opinii: (2)

Zestaw Nadmuchiwana mata gimnastyczna - 300 x 200 x 20 cm - niebiesko-biała + Pompka elektryczna

1949,00 zł 2199,00 zł
Cena zawiera 23% VAT.

Produkt : EX18000416

|

Model : GR-ATM8-SET

Gwarancja najniższej ceny
Cena zawiera 23% VAT.

Min. cena w zł z 30 dni przed obniżką: 2199,00 zł

Gotowy do wysyłki!

Dostawa ok. czwartek, 18 lipca
Szt.
Rabat
Za produkt
1+
0%
1949,00 zł
3+
5%
1851,55 zł
5+
10%
1754,10 zł
10+
15%
1656,65 zł
Kluczowe informacje
  • Zestaw – dmuchana niebiesko-biała mata z pompką o mocy 500 W
  • Praktyczność – wymiary 300 x 200 x 20 cm
  • Wytrzymałość – wysoki udźwig maty maks. 300 kg
  • Prosta obsługa – nadmuchiwanie i spuszczanie powietrza trwające minutę
  • Uniwersalna pompka – zawiera 4 wymienne końcówki
Bezpieczne metody płatności
Szczegóły dostawy
Zwroty i gwarancja

OPIS PRODUKTU

Zestaw: mata gimnastyczna + pompka

Zestaw marki Gymrex obejmuje nadmuchiwaną matę gimnastyczną i pompkę. Komplet zapewnia każdemu miłośnikowi aktywności fizycznej wysoki poziom asekuracji podczas wykonywania ćwiczeń. Ze względu na solidną konstrukcję mata sprawdzi się tam, gdzie potrzeba najbardziej wytrzymałego wyposażenia: w klubach fitness, szkołach tańca, salach treningowych, ośrodkach sztuk walki, szkolnych salach gimnastycznych, a także w domu. Dzięki uniwersalnej pompce szybko napełnisz powietrzem materac w każdej chwili.

Nadmuchiwana mata gimnastyczna – opis

Wytrzymała konstrukcja sprzętu to zasługa użytych materiałów. Materac gimnastyczny wykonano z tworzyw takich jak PVC, ABS i nylon. Materiał o podwójnych ściankach 1000 DEN (grubość 1,2 mm) charakteryzuje się odpornością na skręcanie i zginanie. Przedmiot wytrzymuje ciśnienie do 10 PSI (0,7 bar).
Prosty w obsłudze przyrząd można wypełnić powietrzem i spuścić je przy pomocy specjalnej elektrycznej pompki w czasie kilku minut. Dzięki temu korzystający z modelu GR-ATM8 rozłoży i złoży sprzęt w dowolnym momencie. W zestawie znajduje się klucz do otwierania zaworu powietrza.
Uniwersalność zapewniają 4 cztery końcówki dołączone do pompki Gymrex. Dzięki nim możliwe jest pompowanie zróżnicowanych przedmiotów z alternatywnymi wentylami.
Trwałość pompki elektrycznej marki Gymrex jest cechą uzyskaną dzięki użyciu solidnych materiałów. Obudowa, a także wyloty wykonane zostały z wysokiej jakości tworzywa ABS.
Uniwersalne zastosowanie model GR-ATM8 zawdzięcza swoim parametrom technicznym. Nadmuchiwana mata gimnastyczna ma wymiary 300 x 200 x 20 cm oraz maksymalny udźwig 300 kg, co pozwala wykorzystywać ją przez osoby o różnym wieku, wzroście i wadze. Nadaje się ona do większości aktywności sportowych, podczas których zmniejszy siłę upadku oraz pozwoli korzystać z miękkiego podłoża.
Wydajność modelu GR-AP1 to zasługa mocy wynoszącej 500 W. W rezultacie sprzęt pracuje z prędkością przepływu powietrza 1,6 m³/min. Maksymalne ciśnienie wynosi 5 PSI.
Wygodna obsługa kompresora wynika z jego przemyślanej konstrukcji. Przyłączeniowy wąż z PVC oraz przewód zasilający o dł. 2 m sprawiają, że z urządzenia można swobodnie korzystać nawet w przypadku, gdy źródło zasilania znajduje się w znacznej odległości od nadmuchiwanego obiektu. Dla jeszcze większej wygody model GR-AP1 wyposażono w uchwyt o optymalnych wymiarach.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie


4.5

Na podstawie 2 opinii

Sortuj według :

11 miesięcy temu Opublikowano na Expondo Germany

Jesteśmy bardzo zadowoleni. Matę można wykorzystać na wiele sposobów i jest świetną zabawą

Brak opinii.

Wyświetl oryginalną opinię

9 miesięcy temu Opublikowano na Expondo Austria

Jesteśmy zadowoleni z naszej maty gimnastycznej o wymiarach 3x2x0,2m, która dzięki dołączonej pompce jest szybko gotowa do użycia i równie szybko można ją odłożyć. Regulując ciśnienie powietrza, można dostosować matę od miękkiej, sprężystej do prawie twardej jak deska lub dopasować ją do masy ciała. Dzieci je uwielbiają. Jedna gwiazdka odjęta za bardzo intensywny zapach plastiku, który sprawia, że można go używać w pomieszczeniach zamkniętych tylko przy odpowiedniej wentylacji. Obecnie używany głównie w ogrodzie. Mamy nadzieję, że z czasem zapach będzie się zmniejszał i będzie nadawał się również do użytku w pomieszczeniach zamkniętych. Wydajność cenowa pasuje.

Wyświetl oryginalną opinię

Często zadawane pytania

Czy mata nadaje się do treningów ze skakaniem?

Tak. Ze względu na swoją grubość świetnie amortyzuje każdy skok i chroni przed urazami.

Czy mata jest wytrzymała?

Dzięki zastosowaniu technologii drop-stitch mata jest bardzo wytrzymała.

Ile wynosi przepływ powietrza w m³/min?

1,6 m³ na minutę.

Z nami jesteś

w dobrych rękach!

Dzięki dużemu doświadczeniu, chęci do oferowania doskonałej jakości i oszczędzania pieniędzy rozwijamy własne silne marki o zrównoważonym wzornictwie „Made in Germany”. Ciesząc się uznaniem ponad 1000000 zadowolonych klientów, stale rozwijamy nowe metody, aby spełnić indywidualne życzenia i wymagania.

Nasza infolinia jest otwarta dla Ciebie

pn. - pt. 8:00 - 15:00

Zaufali nam eksperci na całym świecie
Ponad 16 lat
doświadczenia w e-commerce
3 MILIONY
osób kupiło nasze produkty