(1) Ocena

Produkt: EX10090196

|

Model: HT-WEDGE-FT25W

Lampa LED do akwarium - 129 diod LED - 25 W - 87 cm

Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Zrównoważenie – równomierne światło LED o pełnym spektrum dla optymalnego wzrostu roślin w akwarium
  • Widoczność – 129 diod LED zasilanych z 25 W optymalnie oświetla akwarium
  • Elastyczność – wsporniki można regulować i dostosowywać do wielkości akwarium
  • Trwałość – stabilna obudowa wykonana z aluminium w czarnym kolorze
  • Uniwersalność – lampa odpowiednia do akwariów słodkowodnych i morskich

OPIS PRODUKTU

Lampa LED do akwarium - 25 W

Lampa LED do akwarium marki hillvert sprzyja zdrowemu wzrostowi roślin wodnych w Twoim akwarium. Zapewnia organizmom warunki zbliżone do naturalnych, niezależnie czy żyją w wodach morskich, czy słodkich. Model działa w dwóch trybach: światła dziennego i nocnego.

Oświetlenie akwarium led marki hillvert – opis

Optymalne światło to zasługa 129 diod LED. Lampę LED do akwarium o długości 87 cm wystarczy zamocować nad zbiornikiem za pomocą dwóch wsporników, które można dostosować do jego wielkości. Czarna aluminiowa obudowa komponuje się z każdym otoczeniem i jest łatwa w utrzymaniu. Jednak ze względu na klasę ochrony IP20 nie powinna wchodzić w kontakt z wodą.

Ekonomiczne użytkowanie jest możliwe dzięki niewielkiej mocy wynoszącej tylko 25 W. Pełne spektrum diod LED w różnych kolorach zapewnia zrównoważone warunki oświetleniowe, które sprzyjają wzrostowi roślin i są dostosowane do potrzeb ryb. W drugim trybie do pracy w nocy można używać tylko niebieskiego światła. Podkreśla on fluorescencyjny kolor niektórych ryb. Przewód o długości 2 m umożliwia wygodne podłączenie sprzętu do zasilania.

Lampa LED do akwarium marki hillvert gwarantuje nie tylko prawidłowe oświetlenie dla wodnych organizmów, ale również sprawia, że Twoje akwarium będzie przykuwającą wzrok ozdobą w salonie, biurze czy restauracji. 

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie


5.0

W oparciu o 1 ocenę

01.06.2023

Ihan ok. Toimiva valo