(1) Ocena

Produkt: EX10090260

|

Model: HT-LGB-100

Obrzeże trawnikowe - 101.5 x 8 x 4.5 cm - 30 sztuk

389,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Kompatybilność – do kratek trawnikowych od hillvert (10090261-10090264)
  • Obszerność – 30 sztuk w zestawie, każda po 101.5 x 8 x 4.5 cm
  • Solidność – wykonanie z wytrzymałego i stabilnego plastiku
  • Elastyczność – poszczególne sztuki można dopasować kształtem lub przyciąć na wymiar
  • Praktyczność – łatwy montaż elementów dzięki pięciu otworom połączeniowym

OPIS PRODUKTU

Obrzeże trawnikowe dla kratek do trawnika od hillvert

Obrzeże trawnikowe od hillvert oferuje wszystkie możliwości stylowego wykończenia projektu kratkami trawnikowymi w ogrodzie lub na terenach zielonych. Można je łatwo zamontować na płytach wybiegu (padoku), na ścieżce, a także rabacie kwiatów i nadać im ostateczną formę.

Elastyczne obrzeże ogrodowe dla foremnych granic trawników

Dzięki obrzeżom ogrodowym można szybko i łatwo tworzyć obramowania płyt darniowych. Można je dopasować do kształtu i przyciąć według potrzeb. Każde obrzeże trawnika oferuje pięć otworów, za pomocą których można je przymocować do kratek. Oznacza to, że miejsce parkingowe można wyposażyć w obrzeża równie szybko, jak ścieżkę przez ogród.

Plastyczne i solidne obrzeża trawnikowe są wykonane z trwałego plastiku. Zestaw składa się z 30 części o długości 101,5 cm każda i można go łatwo rozbudować o dodatkowe zestawy na większe powierzchnie. Idealnie nadają się do kratek trawnikowych od hillvert o numerach kat. 10090261-10090264. Oprócz ścieżek i obrzeży elementy mogą być również używane jako osłony trawnikowe.

Dzięki obrzeżom plastikowym możesz zrezygnować z czasochłonnego układania płyt kamiennych. Ponadto produkt doskonale komponuje się optycznie z  kratkami trawnikowymi o strukturze plastra miodu, które zapewniają wysoką przepuszczalność wody. Zaprojektuj całościowo swoją zieloną przestrzeń za pomocą obrzeży trawnikowych od hillvert!

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie


5.0

W oparciu o 1 ocenę

01.06.2023

Bought these as fair bit cheaper than elsewhere plus I wanted something straight. Very robustly made although they do have a slight bend to them. No fixing supplied so bought some half nails for hard core. Small tang on inside allowed me to run some lights down the edge. Very useful. Overall highly recommend and didn’t take long to arrive either