Produkt: EX10090397

|

Model: HT-WT-380L

Zbiornik na deszczówkę - składany - 380 l

359,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Elastyczność – czy to w ogrodzie, na biwaku, czy w podróży, składany zbiornik na deszczówkę szybko rozstawisz
  • Trwałość – odporna na rozerwanie osłona wykonana z odpornego na promieniowanie UV PVC 500D, otwór na wodę deszczową z filtrem siatkowym
  • Solidność – 7 słupków utrzymuje kształt zbiornika na deszczówkę, nóżki zapewniają stabilność
  • Zajmuje mało miejsca – możesz go łatwo schować po złożeniu i transportować w ciasnych miejscach
  • Praktyczność – woda jest pobierana z kranu na wysokości konewki, głęboki kran odpływowy z podłączeniem 3/4" wygodnie opróżnia cały zbiornik

OPIS PRODUKTU

Elastyczny zbiornik na deszczówkę do ogrodu lub w podróży

Woda to cenne dobro, używaj jej! Dzięki zbiornikowi na deszczówkę masz do dyspozycji pojemność do 380 l. Całość napełnisz za pomocą rury spustowej znajdującej się w domu. Użyj składanego zbiornika na deszczówkę podczas biwakowania lub na swojej działce. Teraz musi tylko padać deszcz, aby zbiornik zapełnił się wodą.

Woda z beczki na deszczówkę od hillvert

Beczkę na deszczówkę ustawisz w mgnieniu oka. Pokrywę z odpornego na rozerwanie PVC naciągniesz za pomocą plastikowych prętów, które zapewniają stabilność pojemnika. Aby uzyskać optymalną stabilność, przymocuj stopki pod słupkami. W pokrywie znajduje się otwór, przez który możesz odprowadzać wodę deszczową do wnętrza. Dzięki filtrowi siatkowemu do środka nie dostają się zanieczyszczenia ani liście.

Aby optymalnie zarządzać wodą pojemnik na deszczówkę oferuje trzy odpływy z filtrami utrzymującymi czystość wody. Za pomocą kranu z łatwością napełnisz konewkę wodą. Kurek spustowy na dole ma przyłącze 3/4", które możesz wykorzystać do węża ogrodowego. Kurek przelewowy chroni beczkę na deszczówkę podczas ulewnego deszczu.

Wszystkie materiały są niezwykle trwałe i przeznaczone do użytku na zewnątrz. Pokrowiec z PVC przekonuje tkaniną 500D i jest odporny na promieniowanie UV. Jednocześnie niezwykle elastyczny materiał możesz złożyć do minimalnego rozmiaru na czas transportu. W asortymencie hillvert znajdziesz adaptery z odpływami do rur spustowych, za pomocą których skierujesz wodę deszczową z dachu domu do zbiornika na wodę deszczową. W przypadku dużej ilości wody połącz ze sobą kilka beczek. Liczy się każda kropla!

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie