(1) Ocena

Produkt: EX10061875

|

Model: MSW-PRO-E 20-3

Bęben kablowy - automatyczny - 20 + 3 m

419,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Praktyczność – przedłużacz do gniazdek z napięciem 230 V
  • Elastyczność – większa swoboda ruchów w miejscu pracy dzięki przewodowi 20 + 3 m
  • Zmienność – łatwe rozwijania kabla z blokadą w 2-3 pozycjach na metr
  • Ułatwienie pracy – wygodne automatyczne zwijanie przewodu
  • Łatwy montaż – mocowanie na suficie lub ścianie

OPIS PRODUKTU

Bęben kablowy zapewnia większą swobodę ruchów

Bęben kablowy marki MSW pomoże Ci używać urządzeń elektrycznych w odległości od źródła zasilania. Za jego sprawą przewód nie będzie się również plątał się i zawadzał. Automatyczny bęben kablowy można przymocować do sufitu lub ściany, dzięki czemu oszczędza się przestrzeń, a przewód będzie zawsze pod ręką.

Automatyczny bęben kablowy gwarantuje bezpieczeństwo przewodowi

Sprzęt składa się z przewodu zasilającego o długości 20 m i kabla o dł. 3 m, który podłącza się do gniazdka. Automatyczny bęben kablowy to elastyczne źródło zasilania, dzięki któremu masz pełną swobodę pracy.

Ręczne zwijanie kabla jest żmudne, a przewód często się plącze i skręca. Urządzenie od MSW dzięki sprężynowemu mechanizmowi wciągania upraszcza tę czynność. Przewód zostaje błyskawicznie schowany we wnętrzu bębna.

Przewód zasilający wysuwa się ze środka bardzo wygodnie. Posiada 2-3 blokady na metr, co ułatwia określenie długości potrzebnego kabla. Ponieważ bęben montuje się w dowolnym miejscu, masz możliwość wygodnego zasilania urządzeń nawet w oddalonych pomieszczeniach bez bezpośredniego dostępu do energii elektrycznej.

Dzięki automatycznemu bębnowi kablowemu unikniesz plączących się pod nogami i przeszkadzających przewodów. Do momentu aż źródło zasilania nie stanie się potrzebne, kabel będzie bezpiecznie spoczywał we wnętrzu bębna. Sprzęt sprawdzi się zwłaszcza w profesjonalnych warsztatach.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie


5.0

W oparciu o 1 ocenę

01.06.2023

Masivni a robustni buben ja pohled. Ve skutečnosti je potreba mit se na pozoru, kolik kabelu muzete odvinout. Kabel se nevraci, jak by mel. Navic i cedulka s blizicim se koncem je opravdu nevhodne zvolena. To uz se vubec nenavinulo zpet. Zklamani.