Produkt: EX10060950

|

Model: MSW-MSB1000

Giętarka do blachy - 1000 mm

1349,00 zł 1429,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 1429,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Duże możliwości formowania - giętarka pozwala na obróbkę materiału do 1000 mm szerokości i 1,2 mm grubości
  • Maszyna ma maksymalny kąt gięcia wynoszący 135 stopni. Zapewnia to uniwersalność i precyzję
  • Możliwość dostosowania do różnej grubości materiału – pokrętła regulacji pozwalają określić ustawienia parametrów
  • Montaż na ziemi lub w imadle – stabilność podczas pracy
  • Urządzenie wyposażone w dźwignie ręczne na dwóch końcach, używane przez operatora

OPIS PRODUKTU

Giętarka do blachy – MSW

Niezawodna giętarka do blachy marki MSW to urządzenie, które znakomicie sprawdzi się w prywatnych i profesjonalnych warsztatach, firmach ślusarskich, budowlanych oraz fabrykach. Nadaje się do zginania elementów o grubości 1,2 mm i szerokości do 1000 mm. Dzięki swej konstrukcji model MSW-MSB1000 charakteryzuje się m.in. dużą precyzją i stabilnością.

Giętarka ręczna MSW-MSB1000 – opis

Efektywność zginarki MSW wynika z zastosowania ergonomicznych dźwigni znajdujących się po obu stronach urządzenia. Gumowe rękojeści dobrze leżą w dłoni, zapobiegając wyślizgiwaniu się. Obsługa naszego sprzętu jest więc niezwykle łatwa oraz przebiega szybko i bardzo sprawnie.

Precyzja obróbki przy użyciu modelu MSW-MSB1000 to zasługa pokręteł pozwalających określić parametry obróbki w tym kąta gięcia w zakresie do 135°. Wybierając konkretne ustawienia, masz pewność, że wszystkie elementy zostaną idealnie wyprofilowane.

Stabilność giętarki od MSW osiągnięta została dzięki solidnej, stalowej konstrukcji. Otwory  pozwalają przykręcić ją do podłoża. Istnieje też możliwość zamocowania w imadle. W efekcie znacząco zwiększa to bezpieczeństwo podczas pracy.

Zginarka MSW-MSB1000 to precyzyjny sprzęt, który sprawdzi się w przemysłowym oraz prywatnym użytku. Poradzi sobie z gięciem elementów o szerokości do 1000 mm i grubości 1,2 mm. Skorzystaj z oferty oficjalnego sklepu marki MSW, uwielbianego przez klientów za wysoką jakość produktów i ich atrakcyjne ceny.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie