Produkt: EX10062062

|

Model: MSW-WPW-20

Myjka warsztatowa - 20 l

549,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Pojemność – zbiornik 20 l idealny na 13 l środka myjącego 
  • Skuteczność – zamknięty obieg wody ze zintegrowaną pompą
  • Efektywność – wydajność pompy 2.7 - 3.3 l/min i szczotka myjąca zapewniają optymalne czyszczenie
  • Bezpieczeństwo – pokrywa pozostaje otwarta i nie krępuje Cię podczas pracy
  • Mobilność – dzięki kompaktowym rozmiarom myjkę z łatwością przeniesiesz

OPIS PRODUKTU

Czysta rzecz! Myjka warsztatowa od MSW

Aby zapewnić płynną pracę silnika po naprawie, oczyść jego części przed ponownym uruchomieniem. Najskuteczniejsze i najdokładniejsze czyszczenie zapewnia myjka warsztatowa od MSW! Wystarczy, że wlejesz środek czyszczący do zamkniętego układu wanny z pompką, a za pomocą szczotki wyszorujesz nawet najmniejsze zakamarki. Dzięki rozpuszczalnikowi na bazie wody dokładnie i skutecznie usuniesz nawet zapieczone miejsca z oleju i brudu. Dzięki temu silnik po zabiegu będzie wyglądać prawie jak nowy!

Z myjką do czyszczenia części skutecznie poradzisz sobie zarówno z małymi, jak i dużymi częściami silnika

Myjka do części ma maksymalną pojemność 20 i jest przeznaczona do 13 l środka czyszczącego. Dolewając go, należy zakryć nim wlot pompy. Tylko w ten sposób będzie ona pracować z pełną wydajnością. Pompa pracuje z przepływem 2.7 - 3.3 l/min, dzięki czemu silnym strumieniem dokładnie wyczyścisz nawet powierzchnie z drobnymi pęknięciami. Za pomocą ergonomicznie ukształtowanej szczotki myjącej na wężu wyszorujesz nawet najmniejsze zakamarki.

Za sprawą kompaktowego rozmiaru wygodnie przetransportujesz myjkę i wykorzystasz ją do czyszczenia mniejszych elementów silnika. Pokrywa blokuje się automatycznie po otwarciu. Dzięki temu zawsze możesz pracować bezpiecznie i bez ograniczeń. Ogólnie rzecz biorąc, myjka warsztatowa imponuje solidną stalową konstrukcją. Nie może więc jej zabraknąć w Twoim warsztacie!

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie