(1) Ocena

Produkt: EX10061276

|

Model: MSW-FMP-01

Nalewarka do płynów - pneumatyczna - od 5 do 50 ml

1199,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Dokładność – precyzja napełniania na poziomie 1%
  • Regulacja – możliwość nalewania od 5 do 50 ml
  • Pojemność – zbiornik 10,6 l
  • Szybkość – prędkość napełniania w zakresie 8-43 razy/min
  • Skuteczność – otwór dozownika o średnicy 4 i 8 mm

OPIS PRODUKTU

Pneumatyczna nalewarka do płynów MSW-FMP-01

Nalewarka do płynów marki MSW świetnie sprawdzi się przy produkcji kosmetyków i w branżach, w których napełnianie butelek i innych naczyń to codzienność. Model MSW-FMP-01 wykorzystasz do dozowania płynów bez elementów stałych np. kremów do ciała, szamponów, środków o zastosowaniu technicznym itd.

Maszyna do napełniania butelek MSW – opis

Wydajność maszyny wynika z zasilania pneumatycznego. Dzięki niemu praca jest efektywna i zużywa niewiele energii. Ponadto nalewarkę do płynów wyposażono w zbiornik o pojemności 10,6 l oraz otwór dozujący Ø8 mm, który można zmniejszyć do Ø4 mm.

Funkcja regulacji modelu MSW-FMP-01 pozwala m.in. dostosować zakres nalewania 5-50 ml. Ustawisz też prędkość od 8 do 43 razy na minutę. Parametry zmienisz za pomocą pokręteł. Maksymalna dokładność dozowania wynosi 1%.

Wykorzystaj nalewarkę do płynów w swojej pracy i popraw swoją wydajność. Wygodna obsługa oraz wykonanie z solidnych materiałów to kolejne zalety modelu MSW-FMP-01. Poznaj je wszystkie, wybierając maszynę marki MSW. Złóż zamówienie już dziś!

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie


5.0

W oparciu o 1 ocenę

01.06.2023

gutes und Preiswertes Gerät, auch Gewerblich gut einzusetzten, einfach zu bedienen, lässt sich auch an Kompressor anschließen mit den richtigen Kupplungen. Sehr zu empfehlen für Abfüllarbeiten in überschaubarer Menge.