Produkt: EX10061791

|

Model: MSW-BMHS-29

Otwornica bimetalowa - Ø29 mm

35,99 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Precyzja – wierci otwory o średnicy 29 mm
  • Solidność – wysokiej jakości konstrukcja wykonana z bimetalu M42
  • Czyste wiercenia – optymalna konstrukcja ostrza z 4-6 zębami na cal
  • Równomierna obróbka – wiercenie bez drgań i zadziorów
  • Wszechstronność – niezawodnie wierci otwory w stali nierdzewnej, stali, drewnie z gwoździami, drewnie twardym, a nawet plastiku

OPIS PRODUKTU

Otwornica bimetalowa do otworów o średnicy 29 mm

Za pomocą wysokiej jakości otwornicy bimetalowej można szybko i niezawodnie wykonać otwory o średnicy 29 mm. Precyzyjne wiercenie sprawdzi się w wielu branżach np. w przemyśle czy rzemiośle. Otwornica do metalu z dużą mocą wcina się w twarde materiały.

Solidna otwornica z optymalną konstrukcją zębów

Produkt został wykonany z trwałego bimetalu M42. Wytrzymuje on największe obciążenia. Nawet ciepło, które zwykle powstaje podczas wiercenia, nie może uszkodzić tego stopu. W rezultacie otwornica bimetalowa bez problemu tnie stal nierdzewną, stal, drewno z gwoździami, twarde drewno, a nawet plastik. Dzięki tak szerokiemu zastosowaniu otwornica do metalu może być efektywnie wykorzystywana w wielu różnych zadaniach.

Konstrukcja zębów tnących została zaprojektowana tak, aby otwory były pozbawione zadziorów. Dodatkowo zmienne uzębienie z 4-6 zębami na cal zapewnia wiercenie o niskim poziomie wibracji, co gwarantuje uzyskanie krawędzi wysokiej jakości.

Do otwornicy bimetalowej potrzebny jest trzpień (brak w zestawie) do wiertarek elektrycznych lub pneumatycznych z uchwytami o śr. 13 mm. Produkt może być również używany z wiertarkami kolumnowymi. Polecamy trzpień do otwornic bimetalowych o numerze 10061800 z asortymentu MSW.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA