Outlet
Produkty w outlecie to naprawione produkty zwrócone przez klientów lub produkty wystawowe. Mogą mieć niewielkie defekty kosmetyczne, jednak technicznie są całkowicie sprawne. Przysługuje na nie normalne prawo gwarancji i zwrotu.

Produkt: EX20062140

|

Model: MSW-DEH4050H

Outlet Osuszacz - 50 l / 24 h - 40-65 m² - 628 m³/h - 7 l - z uchwytem

2329,00 zł 2879,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2879,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Skuteczność – usuwa 50 l wody na dobę z pomieszczeń i gromadzi ją w pojemniku 7 l
  • Siła – obieg 628 m³ powietrza na godzinę w celu wysuszenia
  • Duża powierzchnia – odpowiedni do pomieszczeń o metrażu 40-65 m²
  • Mobilność – kółka i wygodny uchwyt ułatwiające transport
  • Ekologiczny – wykorzystuje czynnik chłodniczy R290

OPIS PRODUKTU

Dzięki osuszaczowi powietrza przemysłowemu wilgotne pomieszczenia to już przeszłość

Zarówno w nowych budynkach, jak i podczas prac remontowych – dzięki osuszaczowi powietrza przemysłowemu MSW otrzymujesz suche ściany. Dzięki niemu zapobiegasz tworzeniu się pleśni na wilgotnych ścianach, co wiązałoby się z kosztownymi przeróbkami. Ponadto, mając suche ściany, znacznie wcześniej możesz przystąpić do kolejnych prac, takich jak tynkowanie czy malowanie.

Prosty i potężny! Osuszacz budowalny z MSW

Przy pracy ciągłej możesz użyć osuszacza do usunięcia do 50 l wilgoci dziennie, która w przeciwnym razie osadzałaby się w ścianach. W tym celu osuszacz budowlany przepuszcza do 628 m³/h powietrza i chłodzi je za pomocą wydajnej sprężarki 860 W. Urządzenie wykorzystuje do tego czynnik chłodniczy R290, który jest niezwykle przyjazny dla środowiska. Skondensowana ciecz gromadzi się w 7-litrowym pojemniku. Osuszacz ścian jest idealny do powierzchni 40-65 m².

Osuszacz powietrza przemysłowy wyposażono w wyświetlacz LED, na którym ustawisz i skontrolujesz wszystkie wymagane wartości. Użyj do pracy 24-godzinnego timera. Dodatkowo osuszacz powietrza posiada automatyczne wyłączanie. Zintegrowana funkcja odszraniania umożliwia korzystanie z osuszania do 5°C. Dodatkowo urządzenie uruchamia się automatycznie, jeśli wilgotność w pomieszczeniu jest zbyt wysoka. Wyświetlacz czujnika informuje o ewentualnych błędach, dzięki czemu możesz odpowiednio zareagować. Wbudowany filtr powietrza łatwo wyjmiesz i umyjesz przed wielokrotnym użyciem.

Chcesz przenieść osuszacz budowlany? Możesz to zrobić łatwo i wygodnie dzięki kółkom i poręcznemu uchwytowi. Mobilność sprawia, że osuszacz ścian nadaje się również do większych placów budowy i suszenia kilku pomieszczeń.

DANE TECHNICZNE