Outlet
Produkty w outlecie to naprawione produkty zwrócone przez klientów lub produkty wystawowe. Mogą mieć niewielkie defekty kosmetyczne, jednak technicznie są całkowicie sprawne. Przysługuje na nie normalne prawo gwarancji i zwrotu.
(1) Ocena

Produkt: EX20060147

|

Model: S-CHARGER-65A

Outlet Prostownik - 12/24V - 100A - rozruch 480 A - timer

829,00 zł 1029,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 1029,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Szerokie zastosowanie – ładowanie akumulatorów samochodów osobowych, ciężarówek, traktorów, motorowerów czy łodzi motorowych
  • Funkcjonalność – rozruch o maks. prądzie 480 A
  • Praktyczność – czytelny wyświetlacz LED oraz opcja timer (60 min)
  • Bezpieczeństwo – wbudowany bezpiecznik zapobiegający zwarciom
  • Wygoda – kieszeń do przechowywania przewodów

OPIS PRODUKTU

Prostownik samochodowy - rozruch 480 A

Oferowany prostownik od MSW służy do ładowania baterii kwasowo-ołowiowych oraz akumulatorów do samochodów osobowych, ciężarówek, traktorów, motorowerów czy łodzi motorowych. Model S-CHARGER-65A z funkcją rozruchu powstał z myślą o zastosowaniu w profesjonalnych warsztatach lub serwisach, a także przydomowych garażach.

Ładowarka do akumulatorów S-CHARGER-65A – opis

Funkcja rozruchu pozwala na uruchomienie silnika samochodowego, gdy akumulator jest całkowicie rozładowany. Sprawdzi się przy odpalaniu aut na benzynę lub olej napędowy (w tym vanów, ciężarówek oraz traktorów). W komplecie znajdują się także kable rozruchowe z zaciskami.

Szybkie oraz skuteczne ładowanie zostało zapewnione przez prąd o natężeniu do 100A. Model S-CHARGER-65A posiada ponadto opcję ustawienia timera do 60 minut. Jest on bardzo przydatny zwłaszcza przy szybkim ładowaniu. Czytelny panel sterowniczy wyposażono w 3-cyfrowy wyświetlacz LED pokazujący wartości natężenia lub napięcia.

Bezpieczeństwo zostało zagwarantowane przez system ochrony przed zwarciem. Wbudowany bezpiecznik zapobiega powstawaniu iskier oraz spięciu, gdy zaciski są podłączone do akumulatora.

Mobilność sprzętu od MSW jest zasługą kółek oraz wygodnej rączki ułatwiających transport. Kompaktowe rozmiary sprawiają, że nie zajmuje dużo miejsca, a w razie potrzeby łatwo go przeniesiesz. Pojemna kieszeń posłuży do przechowywania przewodów.

Poszukujesz wygodnej w użyciu ładowarki do akumulatorów? Mobilny sprzęt marki MSW z miejscem na kable okaże się nieocenionym wyborem! Model S-CHARGER-65A o szerokim zastosowaniu sprosta wymaganiom nie tylko prywatnych odbiorców, ale również profesjonalnych mechaników.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie


5.0

W oparciu o 1 ocenę

01.06.2023

This charger was badly damaged with screws and parts missing, not cosmetic damage And should never have been sold..BUYERS BEWARE