Sprawdzona jakość

Prostowniki

Poznaj nasz szeroki wybór produktów
Więcej kategorii

1 - 24 z 25 produktów

Nie znaleziono wyników dla danego filtra!
1 od 2

Profesjonalne prostowniki sprawdzą się przede wszystkim w branży motoryzacyjnej (warsztatach, stacja kontroli pojazdów, serwisach samochodowych), zapewniając sprawne ładowanie akumulatorów aut osobowych, ciężarowych bądź motorówek. MSW Motor Technics gwarantuje wysoką jakość oraz niezawodność oferowanego sprzętu. W asortymencie expondo.pl znajdziesz również inne urządzenia tej marki: praktyczne polerki samochodowe, wydajne promienniki podczerwieni czy wytrzymałe podnośniki motocyklowe.

Wysokiej jakości ładowarki do akumulatorów

Prostowniki marki MSW powstały z myślą o szybkim i sprawny ładowaniu ołowiowo-kwasowych baterii akumulatorowych w pojazdach silnikowych. Dużą wydajność zawdzięczają wysokiemu natężeniu prądu ładowania, który ponadto w wybranych modelach podlega regulacji. Inne posiadają dwa tryby pracy (MIN oraz MAX) pozwalające dobrać je do poziomu rozładowania baterii. Niektóre typy mają funkcję rozruchu umożliwiającą uruchomienie silnika nawet przy całkowicie wyczerpanym akumulatorze.

Obsługa prostowników nie sprawia trudności ze względu na przejrzysty panel sterowniczy z czytelnym wyświetlaczem oraz funkcjonalnymi kontrolkami informującymi o stanie urządzenia. System ochrony przed zwarciem, dzięki wbudowanemu bezpiecznikowi zapobiega wytwarzaniu się iskier w czasie, gdy przewody są podłączone do akumulatora. Dodatkowo wentylatory schładzają sprzęt w czasie pracy, chroniąc go przed przegrzaniem.

Prostowniki – mobilność i wygoda

Ładowarki do akumulatorów od MSW niezwykle łatwo przetransportujesz tam, gdzie akurat są potrzebne. Umożliwiają to kółka lub wygodny uchwyt, a także niewielka waga. Kompaktowe rozmiary sprawią, że prostowniki zmieszczą się nawet w mniejszym garażu. Dołączone do zestawu przewody z zaciskiem przechowasz w pojemnej kieszeni.

Jeśli szukasz nowoczesnego, efektywnego sprzętu do Twojego warsztatu lub serwisu, wejdź na expondo.pl! Poza urządzeniami od MSW Motor Technics oferujemy także produkty innych cenionych marek, np. narzędzia blacharskie Stamos Germany, czy wciągarki od Steinberg Systems. Wysokie standardy w połączeniu z rozsądną ceną to nasz znak rozpoznawczy. Nie wahaj się dłużej i zamów już dzisiaj w exponod.pl towar z natychmiastową wysyłką!