W obniżonej cenie
(1) Ocena

Produkt: EX10060915

|

Model: MSW-BSPS-2

Stojak lakierniczy - 220 kg

249,00 zł 269,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 269,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Solidna konstrukcja - maksymalne obciążenie wynosi 220 kg
  • Regulowana wysokość i szerokość - wysokość i szerokość można łatwo regulować za pomocą łańcuchów
  • Łatwy montaż - urządzenie jest łatwe w montażu nawet dla jednej osoby
  • Oszczędność miejsca - możliwość składania w dużym stopniu ułatwia przechowywanie i pozwala oszczędzić przestrzeń

OPIS PRODUKTU

Stojak lakierniczy MSW-BSPS-2

Solidny stojak lakierniczy od MSW to sprzęt, którego nie powinno zabraknąć w żadnym warsztacie motoryzacyjnym czy blacharskim. Będzie bardzo pomocny podczas malowania elementów karoserii samochodowych, takich jak np. nadkola, zderzaki, drzwi, maski.

Stojak lakierniczy - 220 kg – opis

Solidna konstrukcja i stabilność modelu MSW-BSPS-2 to cechy wynikające z faktu, że wykonano go z ocynkowanych rur (28 x 1,2 mm). W efekcie osiągnięta została nośność maksymalna sięgająca aż 220 kg.

Niezawodność stojaka od MSW wynika z przemyślanych rozwiązań konstrukcyjnych. Ramiona wyłożono miękką pianką EPE zabezpieczającą lakierowane elementy przed uszkodzeniem. Nasz sprzęt zapewnia więc skuteczne i bezpieczne podtrzymywanie obrabianych cześci karoserii.

Ergonomię pracy ze stojakiem zapewnia fakt, że wysokość oraz szerokość można swobodnie regulować za pomocą łańcuchów (wysokość: 50 cm – 1 m, szerokość 40 – 90 cm). W efekcie, będziesz mógł ustawić obrabiany element w wygodnej dla siebie pozycji.

Łatwy montaż modelu MSW-BSPS-2 sprawia, że można go szybko rozłożyć, a gdy nie będzie potrzebny, złożyć i np. odstawić na bok. Pozwoli to zagospodarować przestrzeń w Twoim warsztacie.

Prezentowany stojak to niezbędne wyposażenie każdego warsztatu lakierniczego. Dzięki swej funkcjonalności znacząco ułatwi pracę, zapewniając wygodę podczas lakierowania elementów karoserii. Już dziś sprawdź ofertę oficjalnego sklepu marki MSW, gdzie najwyższa jakość towaru idzie w parze z atrakcyjnymi cenami.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie


5.0

W oparciu o 1 ocenę

01.06.2023

Tut was er soll.