(2) Opinie

Produkt: EX10061154

|

Model: MSW-MS40A

Piaskarka syfonowa - mobilna - 40 l

989,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Duża pojemność – 40 l
  • Wydajność – ciśnienie robocze 60-125 psi przy 6-25 CFM
  • Mobilność – 2 duże gumowe koła
  • Precyzja – manometr
  • Elastyczność – regulator ciśnienia

OPIS PRODUKTU

Piaskarka syfonowa - mobilna - 40 l

Piaskarka syfonowa marki MSW ma pojemność 40 l i została przeznaczona do usuwania rdzy z różnych powierzchni, nawet mocno skorodowanych. Radzi sobie również ze starymi warstwami farb, oczyszczaniem metalu, drewna, cegieł, szkła itp. Sprzęt pomaga np. w odnawianiu mebli. Model MSW-MS40A idealnie nadaje się do użytku półprofesjonalnego oraz w przydomowych garażach.

Maszyna do piaskowania – opis

Pojemność wynosząca 40 l zapewnia ciągłość procesu bez konieczności ponownego napełniania. Ciśnienie wynoszące 60-125 psi przy 6-25 CFM umożliwia piaskowanie o znacznej sile. Precyzyjny manometr informuje o ciśnieniu w zbiorniku. Urządzenie wyposażono w regulator ciśnienia.

Wytrzymały wąż o długości 2,5 m pozwala wygodnie manewrować sprzętem. Piaskarka syfonowa szczególnie dobrze nadaje się do obróbki dużych oraz nieruchomych elementów. Separator sprawia, że woda ani olej nie przedostają się do systemu ciśnieniowego (piasek nie jest mokry). Dwa gumowe koła gwarantują szybkie przemieszczanie urządzenia.

Bezpieczeństwo eksploatacji wynika z tego, że źródłem zasilania jest sprężone powietrze. Dodatkowo regulator powietrza i zawór bezpieczeństwa chronią przed zbyt wysokim ciśnieniem. Solidna konstrukcja ze stali zapewnia dużą wytrzymałość oraz długą żywotność.

Lejek usprawnia wsypywanie piasku. Dzięki niemu materiał ścierny nie trafia na podłogę, co pozwala utrzymać porządek w miejscu pracy. Dodatkowo w zestawie znajduje się płócienna maska ochronna, cztery różne dysze, które wybierzesz zależnie od potrzeb, oraz teflonowa taśma.

Piaskarka syfonowa od MSW o pojemności 40 l to idealny produkt do odrdzewiania metalowych powierzchni, a także usuwania farb i lakierów z przedmiotów drewnianych, szklanych oraz wykonanych z innych materiałów. Model MSW-MS40A zaprojektowano do domowego i półprofesjonalnego użytku.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie


5.0

W oparciu o 2 opinii

01.06.2023

Boa construção. Boas soldas e bom material. Excelentes acabamentos e robusta.

01.06.2023

merce di qualita,venditore affidabile,spedizione veloce...