(2) Opinie

Produkt: EX10061326

|

Model: MSW-WWG-12

Wózek narzędziowy - 5 szuflad

899,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Duża mobilność – 4 kółka i uchwyt
  • Pojemność – 5 obszernych szuflad
  • Solidność – wykonanie ze stali malowanej proszkowo
  • Bezpieczeństwo – zamek na klucz
  • Porządek – wózek pozwala utrzymać ład w miejscu pracy

OPIS PRODUKTU

Wózek narzędziowy - 5 szuflad

Wózek narzędziowy MSW-WWG-12 marki MSW jest idealny do przechowywania śrubokrętów, śrub, młotków i innych tego rodzaju narzędzi. Sprawdzi się w fabrykach, różnych warsztatach, magazynach, na stacjach diagnostyki pojazdów itd. Docenią go również prywatni użytkownicy.  

Wózek warsztatowy na kółkach – opis

Wysoka mobilność sprzętu sprawia, że potrzebne narzędzia będziesz mieć zawsze pod ręką. Wózek warsztatowy wyposażono w 4 kółka (2 skrętne i 2 nieruchome) oraz uchwyt.  

5 pojemnych szuflad na prowadnicach kulkowych posiada wewnątrz maty, które zapobiegają ślizganiu się narzędzi. Szuflady mają wymiary 51 x 29 x 10 cm. Powierzchnia na górze o wymiarach 61 x 32,5 cm i nośności do 25 kg zapewnia dodatkową przestrzeń roboczą, np. żeby odłożyć narzędzie w czasie pracy.

Solidna stalowa konstrukcja malowana proszkowo sprawdzi się w wielu miejscach pracy. Zamek na klucz zabezpiecza przed dostępem nieuprawnionych osób do przechowywanych narzędzi.  

Wózek narzędziowy dzięki swojej dużej pojemności to idealny sposób na zachowanie porządku w warsztacie! Już dziś zamów model MSW-WWG-12 marki MSW pod wskazany adres.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie


3.0

W oparciu o 2 opinii

01.06.2023

prix valable

01.06.2023

les meme servante( petit) on trouve a jouetlant, trop chere pas de bonne qualité