W obniżonej cenie
(1) Ocena

Produkt: EX10060828

|

Model: MSW-BS1250A

Wyłącznik akumulatora - 275 A - 350 A - 1250 A

119,00 zł 129,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 129,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wysoka obciążalność – może działać jako główny wyłącznik prądu; prąd ciągły 275 A, prąd przerywany 350 A, prąd rozruchowy 1250 A
  • Odporność na korozję – cynowane miedziane styki zapewniają najlepszy kontakt i są odporne na korozję
  • Bezpieczeństwo – urządzenie ma ochronę przeciwiskrową, więc może być bezpiecznie montowane w pojazdach benzynowych oraz na łodziach
  • Doskonała kompatybilność – stosowany w obwodach prądu stałego 48-60 V do izolowania i zabezpieczania instalacji elektrycznej; działa razem z innymi przełącznikami lub samodzielnie
  • Łatwość w użyciu i instalacji – wyłącznik ma tylko 2 pozycje (ON/OFF), montaż sprzętu za pomocą 4 otworów na śruby mocujące

OPIS PRODUKTU

Wyłącznik akumulatora - 275 A - 350 A - 1250 A

Wyłącznik akumulatora MSW-BS1250A stosuje się do izolowania i zabezpieczania instalacji elektrycznej. Pasuje do oprzyrządowania w silnikach zaburtowych, małych wbudowanych maszynach oraz w systemach pokładowych o niewielkich rozmiarach. Model marki MSW można zamontować w pojazdach benzynowych, SUV-ach, samochodach kempingowych RV, a nawet w łodziach i małych jachtach.

Hebel do akumulatora – charakterystyka

Wytrzymałość urządzenia wynika z jego wysokich parametrów (prąd ciągły 275 A, prąd przerywany 350 A, prąd rozruchowy 1250 A). Dlatego może być używany jako główny wyłącznik prądu oraz wyłącznik na wypadek awarii zasilania. Odłącznik akumulatora cechuje się również doskonałą kompatybilnością – można go zamontować z innymi przełącznikami lub samodzielnie.

Ocynowane styki z miedzi zapewniają najlepszy kontakt oraz ochronę przed rdzą. Sprzęty, które mają odsłonięte komponenty i pracują w środowisku morskim, bardzo łatwo korodują. Wyłącznik akumulatora MSW-BS1250A posłuży Ci wiele lat, ponieważ żadne jego części nie są narażone na korozję.

Prosty montaż i obsługa urządzenia to zasługa dwupozycyjnego pokrętła (ON/OFF) oraz 4 otworów montażowych, które pozwalają szybko zamocować wyłącznik.

Solidna, zamknięta obudowa wykonana z tworzywa sztucznego jest odporna na trudne warunki np. morskie. Produkt od MSW został wyposażony w trzy chowane części boczne, które pozwalają na podawanie przewodu z różnych kierunków oraz ma kompaktowe rozmiary i nowoczesny wygląd. Pokrętło można wyjąć, obracając je w lewo o 45 stopni.

Bezpieczeństwo pracy urządzenia zapewnia ochrona przeciwiskrowa. Dzięki niej hebel do akumulatora można montować w pojazdach napędzanych benzyną oraz w łodziach. Wyłącznik eliminuje pobór mocy z akumulatora i bezpiecznie go rozłącza, gdy samochód lub jacht nie są używane.

Szukasz łatwego i ekonomicznego sposobu na separowanie akumulatora? Model MSW-BS1250A sprawdzi się zarówno w łodziach, małych jachtach, jak i w pojazdach benzynowych. Wyłącznik akumulatora dostępny w oficjalnym salonie producenta marki MSW to połączenie wytrzymałej konstrukcji, dużej obciążalności i niewielkich rozmiarów, dzięki czemu może pracować nawet w trudnych warunkach.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie


5.0

W oparciu o 1 ocenę

01.06.2023

Convient parfaitement, il pourrait être amélioré en étant parfaitement étanche, et avec une prédécoupe pour le passage soit de 2 câbles soit d'une grosse gaine contenant 2 câbles.