Wyłączniki akumulatora

Zainspiruj się blogiem expondo

Skuteczna izolacja oraz zabezpieczanie instalacji elektrycznych w różnych silnikach wymaga specjalnych akcesoriów dedykowanych do tego typu zadań. W tym celu marka MSW stworzyła wyłączniki akumulatorowe przeznaczone do pojazdów benzynowych, SUV-ów, a także łodzi i niewielkich jachtów.

Produkty z tej kategorii skonstruowano z myślą o trudnych warunkach panujących w otoczeniu wymienionych maszyn, więc masz pewność, że wybierasz trwały sprzęt najwyższej jakości. Łatwa obsługa i prosty montaż wpływają na dużą użyteczność odłączników. Przekonaj się sam i wybierz model dla siebie. Sprawdź też prostowniki rozruchowe oraz przetwornice samochodowe marki MSW.

Wyłącznik prądu do akumulatorów MSW

Praktyczność prezentowanych wyłączników akumulatorowych wynika z ich parametrów i wytrzymałości. Przystosowanie do wysokich wartości prądu stałego, przerywanego oraz rozruchowego sprawiają, że produkty sprawdzą się zarówno jako główne wyłączniki prądu, jak i awaryjne na wypadek wystąpienia uszkodzeń w instalacji. Ponadto część modeli możesz zamontować razem z innymi odłącznikami.

Projektując urządzenia, zadbano też o to, by były one w stanie wytrzymać warunki panujące na łodziach i jachtach. Dlatego wyposażono je w solidne obudowy z tworzywa sztucznego. Ich przemyślane konstrukcje pozwalają na podanie przewodów z różnych kierunków i podłączenie ich np. od boków. Styki wykonano z ocynkowanej miedzi, co dodatkowo wypływa na trwałość odłączników. Materiał nie ulega korozji, na którą jest szczególnie narażony w środowisku morskim. O bezpieczeństwo dba ochrona przeciwiskrowa pozwalająca na zastosowanie sprzętów z silnikami benzynowymi. Odpowiada też za przerwanie poboru mocy, gdy maszyny są wyłączone.

Produkty MSW do Twojego warsztatu

Niemiecka marka MSW to producent wysokiej jakości narzędzi i urządzeń przeznaczonych do budowania, naprawiania czy konserwowania najróżniejszych przedmiotów oraz materiałów. Z jej oferty korzystają warsztaty, pracownie i firmy budowlane z całej Europy. Jeżeli interesuje Cię motoryzacja, to zachęcamy do sprawdzenia kategorii poświęconym testerom i ściągaczom idealnie nadającym się do kontrolowania stanu pojazdów. Polecamy również narzędzia blacharskie oraz pneumatyczne, w które powinien być wyposażony każdy warsztat samochodowy. Nie czekaj – skorzystaj z oferty oficjalnego sklepu marki MSW już dziś!