(2) Opinie

Produkt: EX10060185

|

Model: MSW-UR-2A

Zblocze linowe - 2 t - hak karabinkowy

75,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Efektywność – udźwig do 2 t
  • Trwałość – produkt z solidnej stali
  • Ergonomia – karabinkowy hak i gładka prowadnica do lin o średnicy 1 – 5 mm

OPIS PRODUKTU

Zblocze do wyciągarki MSW

Niezawodne zblocze linowe marki MSW to akcesorium służące do podwojenia siły liny lub zmiany kierunku wyciągania, podnoszenia lub wciągania. Model MSW-UR-2A jest bardzo trwały i nadaje się do użytku z wciągarkami i wyciągarkami linowymi.       

Zblocze linowe MSW-UR-2A – opis

Efektywność zblocza od MSW wynika z jego maksymalnego udźwigu. Sprzęt doskonale poradzi sobie z obciążeniem sięgającym do 2 ton. Będzie więc niezbędny wszędzie tam, gdzie za pomocą lin przenosi się ciężkie obiekty, np. w magazynach, czy podczas rajdów terenowych.

Niezawodność zblocza linowego MSW-UR-2A to zasługa wysokiej jakości stali, z której zostało wykonane. Materiał ten nawet po długotrwałej eksploatacji zachowuje swą wysoką odporność na zużycie, dając tym samym gwarancję bezpieczeństwa.        

Ergonomia pracy z bloczkiem linowym marki MSW zapewniona jest przez jego konstrukcję. Hak karabinkowy pozwala na szybkie mocowanie, zaś koło pasowe z gładką prowadnicą sprawnie przesuwa linę o średnicy 1 – 5 mm, nie niszcząc jej.     

Prezentowane zblocze przyda się w magazynach, firmach transportowych, warsztatach, fabrykach, zakładach przemysłowych i innych miejscach, gdzie przenoszone są ciężkie obiekty. Model MSW-UR-2A doskonale nadaje się również podczas rajdów terenowych. Jest niezawodny i charakteryzuje się solidnym wykonaniem. Już dziś skorzystaj z oferty oficjalnego sklepu marki MSW oferującego produkty wysokiej jakości w korzystnych cenach.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie


4.5

W oparciu o 2 opinii

01.06.2023

Nein

01.06.2023

Ottimo