Nowy

Produkt: EX10040631

|

Model: PHY-PC-01

Fotel do pedicure - z podnóżkiem i brodzikiem do stóp

1929,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Stabilność – solidna stalowa konstrukcja o maksymalnej nośności 200 kg
  • Regulacja – możliwość zmiany wysokości siedziska, oparcia i podnóżka oraz obrót w zakresie 360°
  • Łatwe czyszczenie – dzięki wodoodpornej i olejoodpornej powierzchni ze skóry syntetycznej wykonanej z polichlorku winylu (PVC) szybko i dokładnie ją wyczyścić
  • Cicha praca – hydrauliczny mechanizm podnoszenia pracuje niezawodnie i nie hałasuje
  • Atrakcyjność – białe krzesło wzbogaci każdy salon kosmetyczny

OPIS PRODUKTU

Zawsze w najlepszej pozycji na fotelu do pedicure z podnóżkiem i brodzikiem do stóp

Regulowany fotel do pedicure marki physa zapewnia Twoim klientom komfortowe zabiegi, a Tobie wygodną pozycję ciała, która nie obciąża pleców. Fotel kosmetyczny z podnóżkiem i brodzikiem do stóp jest przeznaczony przede wszystkim do pedicure, ale nadaje się też do innych zabiegów w pozycji siedzącej. Dzięki ponadczasowemu wzornictwu i wysokiej jakości wykonaniu mebel doskonale pasuje nie tylko jako wyposażenie salonów pedicure czy gabinetów pedologicznych, ale także studiów kosmetycznych czy ośrodków wellness.

Możliwości regulacji dla doskonałego komfortu klienta i ergonomicznej pracy

Aby uzyskać idealną pozycję, dostosuj fotel do pedicure indywidualnie do potrzeb klientów. Za pomocą dźwigni hydraulicznie ustawisz wysokość siedziska w zakresie 480 - 740 mm lub wyregulujesz oparcie dla większego komfortu. Dodatkowo podnóżek i fotel można obracać o 360°. Dzięki szerokiej gamie regulacji zawsze osiągniesz optymalną pozycję między siedziskiem a podnóżkiem do pedicure.

Za sprawą stabilnej stalowej konstrukcji fotel kosmetyczny z łatwością uniesie obciążenie do 200 kg. Dzięki wyjątkowo dużemu siedzisku i miękkiemu wyściełaniu mebel jest niezwykle wygodny również dla wysokich klientów. Dodatkowo wypełnienie o grubości 8 cm wykonane z mocnej pianki zapewnia wysoki komfort siedzenia i leżenia nawet po wielu zabiegach.

Obicie fotela do pedicure zrobione jest z wysokiej jakości sztucznej skóry, dzięki czemu szybko i niezawodnie je wyczyścić. W ten sposób przy niewielkim wysiłku zadbasz o wysokie standardy higieny. Tapicerka z polichlorku winylu (PVC) jest olejo- i wodoodporna. Dzięki temu fotel do pedicure zachowuje swój nienaganny oraz profesjonalny wygląd przez wiele lat i po wielokrotnym czyszczeniu. Podstawa i podnóżek ze stali oraz brodzik z wytrzymałego tworzywa sztucznego również zapewniają długą żywotność.

DANE TECHNICZNE