Fotele do pedicure

Zainspiruj się blogiem expondo

Profesjonalne wyposażenie salonów kosmetycznych, gabinetów odnowy biologicznej czy centrów SPA & Wellness to specjalizacja marki Physa. W jej ofercie nie mogło zabraknąć foteli do pedicure, które łączą w sobie praktyczność z atrakcyjnym designem. Każde z prezentowanych urządzeń zaprojektowano z myślą o świadczeniu najróżniejszych zabiegów pielęgnacyjnych, wymagających wygodnego dostępu do nóg oraz stóp. Nie zapomniano przy tym o zagwarantowaniu komfortu klientowi, który często musi spędzić na fotelu dłuższy czas. Poznaj zatem korzyści, jakie oferują fotele marki Physa i wybierz produkt DLA SIEBIE!

Profesjonalne fotele do pedicure

Poza doświadczonym personelem, każdy salon piękności czy tatuażu musi posiadać wysokiej jakości specjalistyczne wyposażenie. Do nich bez wątpienia należą fotele do pedicure, które znajdziesz w ofercie sklepu expondo.pl. Urządzenia marki Physa skutecznie ułatwią świadczenie profesjonalnych usług pielęgnacyjnych i relaksacyjnych za sprawą przemyślanej konstrukcji i eleganckiego wyglądu.

Do wyboru masz fotele elektryczne oraz hydrauliczne. Pierwsze z nich są wyposażone w mocne silniki, które są odpowiedzialne za regulowanie takich parametrów, jak kąt nachylenia oparcia na plecy oraz podnóżka. Pozwolą również na ustawienie wysokości siedziska. Obsługa tych urządzeń odbywa się za pomocą panelu sterującego lub pilota dołączonego do zestawu. W niektórych przypadkach istnieje również możliwość podłączenia nożnego przełącznika, który znacząco ułatwia regulowanie pozycji poszczególnych elementów. Hydrauliczne fotele do pedicure do ustawienia tych parametrów wykorzystują specjalne mechanizmy obsługiwane przy pomocy manualnych dźwigni. Niezależnie od tego, na który wariant się zdecydujesz, masz pewność, że wybierzesz produkt idealnie nadający się do Twojego salonu.

O wysokiej jakości produktów Physa świadczy przemyślana konstrukcja. Podobnie jak w przypadku foteli kosmetycznych, urządzenia do pedicure wyposażono w wytrzymałe ramy będące w stanie wytrzymać duże obciążenia. Dodatkowo, w większości przypadków, produkty z tej kategorii mają rozdzielane podnóżki umożliwiające uniesienie tylko jednej nogi, a także specjalny otwór na głowę. Wycięcie służy m.in. do przystosowania fotela do pozycji leżanki, idealnej do wykonywania masażu pleców. W celu zapewnienia, jak największego komfortu klientowi, materace są wypełnione specjalną pianką, która nie odkształca się pod wpływem nacisku. Gwarantuje to, że produkty pozostaną wygodne przez długie lata. Do obicia wykorzystano ekologiczną skórę w atrakcyjnych kolorach. Materiał nie zawiera żadnych elementów pochodzenia zwierzęcego, a ponadto jest wodoodporna. Dzięki temu z łatwością usuniesz z niego wszelkie płyny i zabrudzenia.

Praktyczne podnóżki do pedicure

W ofercie sklepu expondo.pl znajdziesz też specjalne podnóżki, z pomocą których można przystosować krzesła kosmetyczne do świadczenia usług pielęgnacji stóp. Podpory wykonano z wysokiej jakości materiałów, jak stal malowana proszkowo. Stanowi to gwarancję, że produkty są wytrzymałe na obciążenia i uszkodzenia mechaniczne. Dla zapewnienia wygody podczas zabiegów wysokość podnóżków można regulować tak, aby zapewnić optymalny poziom. Podobnie jak fotele do pedicure, ten sprzęt również wykorzystuje wtryskiwaną piankę jako wypełnienia. Dzięki temu podparcie zachowa swój wyprofilowany kształt niezależnie od tego, ile przeprowadzonych zostanie na nim zabiegów. Elegancki wygląd to ponownie zasługa łatwej w czyszczeniu i wytrzymałej ekoskóry. Poznaj pełny potencjał prezentowanych foteli i podnóżków marki Physa!

Szukasz profesjonalnego wyposażenia do swojego salonu, gdzie będziesz przeprowadzać zabiegi pedicure i nie tylko? Zobacz nasze produkty w kategorii biurka do manicure oraz krzesła siodłowe! Dzięki wysokim parametrom i szerokiemu zastosowaniu doskonale sprawdzą się w wielkich centrach odnowy biologicznej oraz w małych gabinetach kosmetycznych. Przekonaj się sam!