(1) Ocena

Produkt: EX10040402

|

Model: PHY-24NM-4

Masażer karku - czarny - funkcja podgrzewania

179,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Komfort – łagodzi stres oraz pomaga rozluźnić napięte mięśnie karku i ramion
  • Skuteczność – 8 głowic poruszających się w dwóch kierunkach zapewnia świetny masaż
  • Relaks – funkcja podgrzewania dla zwiększenia komfortu
  • Wygoda – perfekcyjne połączenie niedużych rozmiarów i wagi
  • Mobilność – idealny w podróży, w komplecie adapter do gniazda zapalniczki samochodowej

OPIS PRODUKTU

Masażer karku - czarny

Męczy Cię długa jazda samochodem? Wiele godzin spędzonych w pozycji siedzącej przed komputerem sprawia, że czujesz się spięty? Marka physa oferuje elektryczny masażer karku, dzięki któremu zrelaksujesz się w domu, biurze lub w czasie podróży. Przenośny model PHY-24NM-4 pozwoli cieszyć się odprężającym masażem w dowolnym miejscu bez konieczności odwiedzania profesjonalnego salonu. Sprzęt wyprofilowano tak, aby pomóc rozluźnić napięte mięśnie szyi, ramion oraz pleców.

Urządzenie do masażu – opis

Odprężający masaż został zapewniony przez 8 głowic masujących. Kierunek ich obrotów możesz zmienić za pomocą przełącznika. Dla jeszcze lepszego efektu masażer karku posiada opcję podgrzewania. Ciepło skutkuje zmniejszeniem uczucia bólu w wyjątkowo napiętych partiach mięśni. Cały zabieg wykonasz w domu, oszczędzając nie tylko pieniądze potrzebne na wizytę w gabinecie masażu, ale również czas.

Niewielki rozmiar i waga sprzętu sprawiają, że jest przyjazny w użyciu. Dołączone w zestawie zasilacz oraz adapter do gniazda zapalniczki samochodowej pozwalają korzystać z urządzenia np. podczas postoju w podróży. Masażer karku można łatwo wyczyścić.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie