Łóżka do masażu

Zainspiruj się blogiem expondo

Profesjonalne stoły do masażu Physa to rozwiązanie dla takich miejsc jak gabinety odnowy biologicznej, SPA & Wellness, salony masażu i gabinety rehabilitacyjne. Dzięki temu, że w pełni odpowiadają anatomii ludzkiego ciała, idealnie dostosowują się do każdego klienta. Oferowane w tym dziale urządzenia dostępne są w różnych wersjach (wyposażenie, funkcjonalność, kolorystyka), co pozwala na dokonanie wyboru optymalnego dla potrzeb gabinetu. Składane łóżka do masażu umożliwiają wykonanie rozmaitych typów masażu, m.in. relaksacyjnych, sportowych, wyszczuplających i zdrowotnych.

Wszystkie proponowane składane stoły do masażu stworzone są z dbałością o najdrobniejsze szczegóły tak, aby w trakcie zabiegów nic poza relaksem nie zajmowało uwagi klienta. Maksimum komfortu dopełni wykończenie ze skóry ekologicznej oraz konstrukcja z możliwością dowolnej regulacji. Dodatkowo zewnętrzna warstwa jest bardzo łatwa w utrzymaniu czystości: wystarczy zetrzeć z niej pozostałości wody, olejków itp. i zastosować środek do dezynfekcji.

Estetyczne wykonanie stołów i elegancki wygląd idealnie dopełniają atrakcyjnego wyglądu każdego gabinetu. Łóżka do masażu marki Physa to profesjonalna pielęgnacja ludzkiego ciała, z nimi zabiegi staną się niebywale komfortowe i pozwolą na oderwanie się od codzienności.

Jedna z idei, jaka przyświeca projektantom marki Physa, to tworzenie funkcjonalnego a zarazem komfortowego w użyciu wyposażenia dla fizjoterapii. Jego podstawę stanowi stół do masażu. Umożliwia wykonanie różnego rodzaju zabiegów terapeutycznych i relaksacyjnych. Idealnie nadaje się do profesjonalnego stosowania.

Stół do masażu jest niezastąpionym sprzętem w salonach urody, salonach masażu, ośrodkach rehabilitacji, sanatoriach oraz innych tego rodzaju miejscach. Dobrze sprawdzi się także w użytku domowym. Regulacja zagłówków, specjalny otwór na twarz, zastosowanie ekologicznej skóry to niektóre z rozwiązań, jakie wykorzystano w łóżkach do masażu, zapewniających klientowi najwyższy komfort.

Marka Physa pokazuje, że stół do masażu może być nie tylko niezwykle praktyczny, ale również estetyczny: dostępny w różnych gustownych kolorach, co pozytywnie wpływa na samopoczucie klientów. Dodatkowo bardzo dobrze komponuje się z eleganckim wnętrzem gabinetu. Odpowiednio dobrany stół do masażu zapewni także dobre warunki pracy masażyście. Wybrane modele posiadają udogodnienia jak np. pilot, kółka ułatwiające przemieszczanie i uchwyt na papierowy ręcznik.

Znajdujące się w poszczególnych segmentach silniki umożliwiają regulację sprzętu w taki sposób, aby klient przyjął najodpowiedniejszą pozycję. Solidna rama zapewnia stabilność, dzięki czemu stół do masażu marki Physa wyróżnia się bardzo wysokim maksymalnym obciążeniem. W niektórych modelach wynosi ono aż 200 kg. Proponowane łóżka do masażu stanowią udane połączenie wytrzymałości oraz klasycznego wyglądu.