Produkt: EX10040415
|Model: PHY-300DHS-2
Gotowe do wysyłki!
Czas dostawy to ok. 1-2 dniW 100% bezpieczna płatność
Praktyczny sterylizator gorącym powietrzem PHY-300DHS-2 sprawdzi się w każdym salonie kosmetycznym, gabinecie masażu, hotelowym SPA, studio tatuażu itp. Marka physa oddaje do użytku sprzęt o wyjątkowej skuteczności, który odznacza się przy tym trwałością, poręcznością i estetyką wykonania.
Doskonałą sterylizację umożliwiono dzięki temperaturze do 230°C. Komora 1,8 l l jest odpowiednia do wszelkiego rodzaju narzędzi kosmetycznych, które są podatne na przenoszenie bakterii i drobnoustrojów: cążków, igieł do tatuażu, pęset, nożyczek itp. Dzięki timerowi ustawisz czas działania do 120 minut. Parametry widoczne są na 2 wyświetlaczach LED
Szukasz efektywnego sterylizatora o ciekawym designie? Model PHY-300DHS-2 doskonale sprawdzi się w każdym salonie usługowym o profilu kosmetycznym. Zamów urządzenie marki physa z dostawą pod drzwi!
W oparciu o 2 opinii
Machine bien conçue, robuste, ergonomique et sûre.
After a few weeks of use, the device went crazy. the temperature moves by itself. the timer too. unable to set the temperature or the timer. I'm sorry about this purchase.