(4) Opinie

Produkt: EX10250029

|

Model: UNI_ROLL_04 F

Balkonik - czterokołowy - kolorowa torba - złoty

729,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Trwałe kółka z TPR o średnicy 203 mm ze żłobieniami zapewniające stabilne prowadzenie wózka
  • Udźwig do 136 kg oraz regulacja wysokości w zakresie 88-98 cm
  • Dodatkowe oparcie, wygodne siedzisko oraz uchwyt na laskę
  • Ergonomiczne rączki z hamulcami i blokadami bezpieczeństwa
  • Torba na zakupy 39 x 8,5 x 30 cm z odblaskiem z przodu

OPIS PRODUKTU

Balkonik z siedziskiem - czterokołowy

Czterokołowy balkonik do chodzenia marki Uniprodo został zaprojektowany z myślą o ułatwieniu poruszania się oraz załatwiania codziennych spraw osobom starszym lub mającym problemy z samodzielnym przemieszczaniem się. Wyposażono go w liczne udogodnienia oraz praktyczne rozwiązania, sprawiające, że model UNI_ROLL_04 F pozwoli pokonać przeszkody, które napotkasz na swojej drodze! Ponadto torba na zakupy oraz wygodne siedzisko czynią z niego wszechstronny sprzęt, a dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów charakteryzuje się również niezawodnością.

Chodzik dla seniora od Uniprodo – opis

Niezwykle lekkie aluminium, które wykorzystano do wykonania wózka, sprawia, że waży zaledwie 7,2 kg. Ponadto za sprawą niewielkiej wagi można nim swobodnie manewrować. Materiał jest przy tym wytrzymały, przez co cała konstrukcja odznacza się wyjątkową stabilnością, tak istotną dla sprzętów wspomagających przemieszczanie się.

Wygoda nawet w czasie długiego spaceru została zapewniona przez siedzisko o wymiarach 25 x 47 cm, na którym można usiąść i chwilę odpocząć. Ergonomiczne rączki dają pewne oparcie dla rąk. Zaprojektowano je w taki sposób, aby pozwalały na wygodny chwyt również dla osób cierpiących na reumatyzm. Dźwignie służą do uruchamiania i zwalniania hamulca. Dodatkowym udogodnieniem jest 6-stopniowa regulacja wysokości dla swobodnego dopasowania do wzrostu użytkownika.

Pakowna kolorowa torba na suwak i rzep o wymiarach 39 x 8,5 x 30 cm pomieści nie tylko rzeczy osobiste, ale także zakupy. W razie potrzeby zdejmiesz ją i wypierzesz.

Duże kółka z TPR (gumy termoplastycznej) ze żłobieniami są bardzo ciche, mają dobrą przyczepność oraz nie zostawiają śladów na podłodze. Charakteryzują się też odpornością na działanie środków chemicznych, tłuszczu, rozpuszczalników oraz wody. Przednie koła obracają się, co sprawia, że świetnie radzą sobie z pokonywaniem nierówności terenu.

Łatwy transport i przechowywanie to zasługa dwustopniowego mechanizmu służącego do automatycznego składania balkonika. Dzięki temu chodzik dla seniora zajmuje mało miejsca, gdy nie jest używany.

Bezpieczeństwo na drodze podnoszą odblaski znajdujące się na torbie oraz po obu stronach kółek. Pieszy jest dobrze widoczny dla kierowcy z przodu oraz z boku.

Balkonik z siedziskiem od Uniprodo pomoże Ci dotrzeć na wizytę u lekarza, zrobić zakupy czy odwiedzić znajomych, gwarantując pełnię komfortu i bezpieczeństwa. Rollator UNI_ROLL_04 F to wytrzymały i funkcjonalny sprzęt w korzystnej cenie, który znacząco ułatwi codzienne życie.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie


5.0

W oparciu o 4 opinii

01.06.2023

01.06.2023

Tout ok pour le moment Fl

01.06.2023

Ich finde es sehr merkwürdig, dass sie auf meine Beschwerde nicht einmal reagiert haben. Sie haben mir den falschen Rollator (Farbe) geliefert und äußern sich nicht einmal dazu.

01.06.2023

Nem kifelyezetten széles az ülése, és a fék húzásra fog, rögzítőfék nincs. Ezektől eltekintve jóna tűnik.