Produkt: EX10040503

|

Model: PHY-100WD

Suszarka do rąk - elektryczna - 1000 W - 2 tryby (ciepły i zimny)

689,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Duża moc – silnik 1000 W o długiej żywotności zapewnia przepływ powietrza 90 m/s
  • Higiena – bezdotykowa obsługa dzięki automatycznemu startowi za pomocą czujnika ruchu i wymienny filtr HEPA
  • Szybkość – chłodne lub bardzo ciepłe powietrza suszą dłonie w około 20 s
  • Bezpieczeństwo – bryzgoszczelna obudowa o klasie ochrony IPX1
  • Prostota – kompaktowe i lekkie urządzenie łatwo zamontujesz nawet na cienkich ścianach oraz w małych toaletach

OPIS PRODUKTU

Suszarka do rąk pozbędzie się wilgoci z dłoni w kilka sekund

Elektryczna suszarka do rąk z serii wysokiej jakości produktów hotelowych physa jest idealna do użytku w publicznych toaletach i łazienkach. Sprawdzi się w restauracjach, hotelach, szpitalach czy na basenach. Dmuchawa do rąk wyposażona jest w mocny silnik, który gwarantuje szybkie osuszenie dłoni. Szczególnie higieniczna praca jest możliwa za sprawą czujnika ruchu. Dzięki niemu suszenie odbywa się całkowicie bezdotykowo!

Szybko i cicho! Profesjonalna suszarka do rąk physa spełnia wymogi surowe higieny

Dokładne mycie dłoni nigdy nie było tak ważne jak dzisiaj! Aby jeszcze bardziej zadbać o higienę, suszarkę do rąk physa włączysz bez dotykania! Zintegrowany czujnik podczerwieni automatycznie wykrywa, gdy pod dyszą powietrzną znajdą się ręce i aktywuje wentylator. Elektryczna suszarka do rąk nie posiada włącznika/wyłącznika, dzięki czemu jest wyjątkowo przyjazna dla użytkownika, a zarazem higieniczna. Dodatkowo solidna plastikowa obudowa jest odporna na uszkodzenia i ma elegancki, uniwersalny design.

Dzięki dużej mocy 1000 W suszarka wytwarza gorące powietrze. Zapewnia przez to szybkie i wydajne suszenie rąk w około 20 s. Wbudowany silnik cechuje się długą żywotnością do 600 godzin pracy. Możesz przy tym ustawić czy strumień powietrza o przepływie 90 m/s ma być zimny, czy ciepły. W ten sposób suszarka do rąk jest przyjazna dla środowiska, ponieważ nie potrzebujesz żadnych ręczników ani papierów.

Dzięki emisji dźwięku na poziomie 93 dB higieniczna suszarka do rąk jest cichsza niż inne produkty na rynku, a przez to przyjemniejsza w użyciu. Urządzenie jest zgodne ze standardami klasy ochrony IPX1 i dlatego może być bezpiecznie używane w dowolnym miejscu. Elementy elektryczne są zabezpieczone przed ochlapaniem. Ponadto kompaktowy sprzęt przekonuje wytrzymałymi i łatwymi w pielęgnacji materiałami, a także zastosowaniem wymiennego filtra HEPA.

DANE TECHNICZNE