Suszarki do rąk

Zainspiruj się blogiem expondo

W toaletach wielu lokali gastronomicznych, centrów handlowych i innych miejsc publicznych często stosuje się wyposażenie, które usprawnia korzystanie z łazienki. Tyczy się to m.in. mycia oraz suszenia dłoni. Aby przyspieszyć te czynności, wykorzystuje się wydajne suszarki do rąk. Pozwalają one w krótkim czasie pozbyć się nadmiaru wody ze skóry. W sklepie expondo.pl znajdziesz sprzęty idealnie nadające się do każdej toalety.

W tej kategorii umieściliśmy szeroki wybór urządzeń renomowanych marek physa oraz Merida. Do dyspozycji masz tradycyjne suszarki do rąk, a także nowoczesne, kieszeniowe modele. Projektując je, dołożono wszelkich starań, aby czas potrzebny do osuszenia dłoni był jak najkrótszy. Jeżeli potrzebujesz innego wyposażenia do toalety publicznej, to zachęcamy do zapoznania się z naszymi podajnikami papieru toaletowego, a także dozownikami do mydła i płynu dezynfekującego.

Elektryczne suszarki do rąk Merida i physa

Wysokiej jakości suszarki do rąk marek physa i Merida przystosowano do szybkiego usuwania nadmiaru wody z dłoni użytkowników. W tym celu wyposażono je w bardzo mocne silniki zapewniające podmuchy powietrza o dużej prędkości i odpowiednio wysokiej temperaturze. W zależności od Twoich potrzeb do wyboru masz urządzenia pozwalające na osuszenie rąk nawet w 10 s! Ich dodatkową zaletą jest zastosowanie czujników ruchu. Oznacza to, że obsługa jest całkowicie bezdotykowa, więc nie musisz martwić się o zarazki przenoszone przez kontakt.

W związku z tym, że suszarki do rąk montuje się w łazienkach, ich obudowy wykonano z materiałów odpornych na wilgoć i korozję. Do dyspozycji masz sprzęty zrobione z mocnego i eleganckiego tworzywa sztucznego oraz stali nierdzewnej. Dodatkowo metalowe modele wyróżniają się większą wytrzymałością na uderzenia. Nie straszne im więc ataki wandali. Urządzenia posiadają również specjalne zabezpieczenia chroniące przed przegrzaniem i nie tylko.

Kieszeniowe suszarki do rąk physa i Merida

W lokalach ceniących sobie nowoczesność coraz częściej można spotkać kieszeniowe suszarki do rąk. Ich specjalna konstrukcja oraz bardzo wydajne silniki generujące duży przepływ powietrza sprawiają, że suszenie dłonie staje się o wiele szybsze. Podobnie jak w tradycyjnych suszarkach, tutaj też użyto fotokomórek, które po wykryciu ruchu uruchamiają nawiew. Część modeli posiada również funkcję wyboru temperatury powietrza.

W suszarkach kieszeniowych woda z rąk ścieka do specjalnych zbiorników. Pozwala to uniknąć rozchlapywania i tworzenia się plam w całej łazience. W razie potrzeby można umieścić w nich filtry antybakteryjne oraz wkłady zapachowe. Obudowy tych urządzeń nie tylko wyróżniają się wysoką odpornością na czynniki zewnętrzne, ale cechują się też nowoczesnym designem. Z pewnością wpasują się w wystrój każdej łazienki.

Wybierz profesjonalne suszarki do rąk marek Merida i physa. Dzięki nim Twoi klienci i pracownicy w bardzo krótkim czasie będą mogli wysuszyć swoje dłonie. Sprawdź też pozostałe akcesoria łazienkowe dostępne w sklepie expondo.pl. Czekamy na Twoje zamówienie.