Produkt: EX10012701

|

Model: RCSW-08

Dyspenser do sosów - z podgrzewaniem - 4,5 / 3,3 l - Royal Catering

1099,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Przestronność – pojemność do 3,3 l nadaje się na duże imprezy
  • Regulacja – temperatura jest bezpiecznie utrzymywana na sześciu poziomach (35-99°C)
  • Skuteczność – duży dozownik niezawodnie nalewa porcje sosów do nachosów, deserów lub innych dań
  • Wydajność – element grzejny o mocy 550 W szybko osiąga żądaną temperaturę
  • Łatwe czyszczenie – bezpieczna dla żywności stal nierdzewna jest łatwa do umycia; wewnętrzny pojemnik można łatwo wyjąć

OPIS PRODUKTU

Ciepłe sosy płyną łatwiej dzięki dyspenserowi do sosu z podgrzewaniem

Chcesz zaproponować ciepły sos serowy do nachos, sos chili do obfitych dań czy polewę czekoladową? Wystarczy, że napełnisz dyspenser do sosów ciepłych marki Royal Catering ulubionym smakiem Twoich gości! Pojemny dozownik do sosów podgrzewa i utrzymuje temperaturę potrzebną do przygotowania płynnego dodatku.

Zawsze dobra porcja z praktycznego dozownika do sosów z pompką

Dzięki mocy 550 W szybko doprowadzisz dyspenser do sosów do żądanej temperatury. Dostępnych jest sześć poziomów grzania w zakresie 35-99°C, które łatwo ustawisz za pomocą pokrętła. Dzięki nim przystosujesz urządzenie do sosów o różnych konsystencjach. Optymalne przenoszenie ciepła zapewnia kąpiel wodna, która równomiernie przenosi temperaturę do wewnętrznego pojemnika. Naczynie na sos wygodnie wyjmiesz i wyczyścisz lub zastąpisz nowym.

Dyspenser do sosów ma pojemność do 3,3 l, dzięki czemu obsłuży większe imprezy. Dozownik do sosu jest również idealny jako dodatek do podgrzewacza do nacho. Ty i Twoi klienci z łatwością obsłużycie pompkę dozownika, ponieważ jest ona przeznaczona do częstego użytkowania. Obudowa oraz wszystkie elementy mające kontakt z żywnością wykonane są ze stali nierdzewnej. Jej powierzchnie w mgnieniu oka wyczyścisz za pomocą dołączonej szczoteczki. Cztery gumowe nóżki zapewniają stabilność.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA