Produkt: EX10012818

|

Model: RCIC-25SF

Łuskarka do lodu - 25 kg / 24 h - Royal Catering

6699,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Skuteczność – optymalnie chłodzi ekspozycje takie jak ryby, owoce morza, mięso, ale także napoje w chłodniach
  • Moc – wytwarza do 25 kg / 24 h płatków lodu
  • Wydajność – lód zawsze pod ręką dzięki pojemnikowi mieszczącemu 10 kg
  • Praktyczność – powietrze wywiewane do tyłu, omijając strefę serwisową
  • Solidność – wykonanie z trwałej i łatwej w pielęgnacji stali nierdzewnej

OPIS PRODUKTU

Zostań swoim własnym dostawcą dzięki łuskarce do lodu!

Czy potrzebujesz dużo lodu, aby schłodzić na ekspozycjach ryby lub wędliny? Użyj łuskarki do lodu marki Royal Catering! Nieustannie wytwarza duże ilości lodu w płatkach, który można wykorzystać do optymalnego schłodzenia żywności. Dzięki specjalnej strukturze płatków o dużej powierzchni możesz osiągnąć optymalne rezultaty chłodzenia. Apetycznie zaprezentujesz swoje świeże towary!

Pracuj wygodnie za pomocą łuskarki do lodu od Royal Catering

Niezależnie od tego, czy chcesz schłodzić ekspozytory w swoim sklepie, czy zaprezentować świeżą rybę na targu, kostkarka do lodu zawsze zapewnia wystarczającą ilość lodu. Stale produkuje do 25 kg / 24 h. Po prostu wyjmujesz lód z chłodzonego pojemnika. Kontener mieści do 10 kg lodu, dzięki czemu masz dostęp do zapasów nawet wtedy, gdy maszyna go nie wytwarza. Lód można wyjmować w idealnych porcjach.

W celu produkcji lodu podłącz urządzenie do wodociągu. W zestawie znajdują się dwa przyłącza węży. Łuskarkę można łatwo obsługiwać za pomocą przejrzystego panelu sterowania. Dzięki mocy 200 W i czynnikowi chłodniczemu R600a zawsze osiągniesz najlepsze wyniki. Pionowe drzwi przesuwne otwierają maszynę, a po wyjęciu lodu zamykają ją, aby utrzymać niską temperaturę. Wywiew znajduje się z tyłu, dzięki czemu powietrze w obszarze obsługi zawsze pozostaje świeże.

Czy wytwornica płatków do lodu jest łatwa do wyczyszczenia? Dzięki gładkim powierzchniom ze stali nierdzewnej możesz to zrobić w mgnieniu oka. Materiał jest również idealny do przetwarzania żywności, co sprawia, że bez obaw schłodzisz rozmaite towary. Płatki lodu są również idealne jako chłodziwo do mobilnych lodówek.

DANE TECHNICZNE