W obniżonej cenie
Brak opinii Niech Twoja opinia będzie pierwsza

Minibar - 28 l - czarny - Royal Catering

729,00 zł 779,00 zł
Cena zawiera 23% VAT.

Produkt : EX10013138

|

Model : RCGK-40L

Gwarancja najniższej ceny
Cena zawiera 23% VAT.

Min. cena w zł z 30 dni przed obniżką: 779,00 zł

Szt.
Rabat
Za produkt
1+
0%
729,00 zł
3+
5%
692,55 zł
5+
10%
656,10 zł
10+
15%
619,65 zł
Kluczowe informacje
  • Kompaktowość – pojemność 28 l na małe zapasy napojów
  • Cicha praca – wyjątkowo niski poziom hałasu poniżej 35 dB
  • Widoczność – dzięki oświetleniu LED w mgnieniu oka zobaczysz swój napój
  • Regulacja – przyjemne chłodzenie w zakresie od 3 do 20°C
  • Przyjazny dla środowiska – energooszczędny dzięki bezfreonowej technologii chłodzenia Peltiera
Bezpieczne metody płatności
Szczegóły dostawy
Zwroty i gwarancja

OPIS PRODUKTU

Trochę ochłody z minibaru

Minibar Royal Catering to atrakcyjne rozwiązanie do chłodzenia napojów i przekąsek. Nowoczesna lodówka hotelowa ma pojemność do 28 l i przekonuje wyjątkowo cichą pracą. Zwłaszcza w upalne dni urządzenie zapewnia stałą temperaturę chłodzenia. Postaw je w swoim hotelu, hostelu, barze lub klubie, a także na imprezach i wydarzeniach ze świeżo schłodzonymi napojami!

Wydajna lodówka do hotelu, biura lub domu

Samodzielnie reguluj temperaturę i korzystaj ze szczególnie szerokiego zakresu od 3 do 20°C. Dzięki temu dostosujesz chłodzenie do potrzeb specjalnych napojów i potraw. Minibar wykorzystuje odporny na zużycie system chłodzenia Peltiera. To chłodzenie zapewnia szybkie osiągnięcie temperatury docelowej i utrzymanie jej na stałym poziomie. W przeciwieństwie do konwencjonalnych systemów chłodzenia jest to on szczególnie cichy, przyjazny dla środowiska i ma długą żywotność. Dzięki regulowanym półkom urządzisz wnętrze według własnego pomysłu. Mieści do 12 butelek piwa, 6 puszek napojów gazowanych i 3 puszki piwa.

Przy zaledwie 35 dB minibar hotelowy generuje mniej hałasu niż ciche mruczenie kota. Dzięki temu sprzęt idealnie nadaje się do akademików. Ale sprawdzi się nawet w biurze, gdzie każdy hałas zakłóca koncentrację. W zależności od sytuacji w pomieszczeniu możesz zmienić ustawienie drzwi na lewą lub prawą stronę. Ponadto lodówka jest wyposażona w zamek chroniący schłodzone produkty.

Minibar dobrze prezentuje wszystkie napoje i przekąski dzięki energooszczędnemu oświetleniu LED. Zainstalowane diody LED w pełni oświetlają wnętrze swoją dużą intensywnością, umożliwiając dostrzeżenie wszystkich napojów i potraw. Przyjazne dla środowiska urządzenie pozwala również zrezygnować ze stosowania freonu. Wnętrze minibaru wykonane z bardzo odpornego na zimno materiału HIPS wyczyścisz szczególnie szybko i przy niewielkim wysiłku. Dzięki wyjmowanym półkom i powlekanej metalowej obudowie usuniesz kurz i brud w kilku prostych krokach.

Wnętrze minibaru wykonane z bardzo odpornego na zimno materiału HIPS wyczyścisz szczególnie szybko i przy niewielkim wysiłku. Dzięki wyjmowanym półkom oraz piankowej, malowanej i powlekanej akrylem obudowie usuniesz kurz i brud w zaledwie kilku prostych krokach.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie


Sortuj według :

Z nami jesteś

w dobrych rękach!

Dzięki dużemu doświadczeniu, chęci do oferowania doskonałej jakości i oszczędzania pieniędzy rozwijamy własne silne marki o zrównoważonym wzornictwie „Made in Germany”. Ciesząc się uznaniem ponad 1000000 zadowolonych klientów, stale rozwijamy nowe metody, aby spełnić indywidualne życzenia i wymagania.

Nasza infolinia jest otwarta dla Ciebie

pn. - pt. 8:00 - 15:00

Zaufali nam eksperci na całym świecie
Ponad 16 lat
doświadczenia w e-commerce
3 MILIONY
osób kupiło nasze produkty