(2) Opinie

Produkt: EX10011493

|

Model: RCWP-1500S

Rozdrabniacz do owoców - 1500 W - 2800 obr./min

2999,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wydajność – silnik o mocy 1500 W i ostrze osiągające prędkość 2800 obr./min odpowiadają za wydajność 800 kg/h
  • Wytrzymałość – nóż wykonany ze stali nierdzewnej
  • Stabilność – gumowe nóżki zapobiegają ślizganiu się i pochłaniają wibracje
  • Wygoda – duży wlot o średnicy 33 cm
  • Solidność – trwała i lekka konstrukcja z aluminium

OPIS PRODUKTU

Elektryczny rozdrabniacz do owoców Royal Catering

Profesjonalny rozdrabniacz do owoców marki Royal Catering świetnie nadaje się do szybkiego szatkowania i krojenia dużej ilości jabłek, gruszek, brzoskwiń i nie tylko. Wysoka efektywność modelu RCWP-1500S zostanie doceniona w niejednej profesjonalnej kuchni czy podczas produkcji wina lub cydru.

Krajalnica do owoców 1500 W RCWP-1500S – opis

Doskonała wydajność szatkownicy to efekt wykorzystania silnika o mocy 1500 W. Napędza on ostrze, które osiąga prędkość nawet 2800 obr./min. Dzięki temu maszyna jest w stanie rozdrobnić nawet 800 kg owoców w godzinę. Z kolei szeroki wlot o średnicy 33 cm pozwala wsypać dużą porcję.

Stal nierdzewna, z której wykonano dysk tnący, gwarantuje, że element będzie ostry przez długi czas. Ponadto materiał cechuje się wytrzymałością i odpornością na korozję oraz trwałe zabrudzenia. Jest też bezpieczny dla zdrowia, ponieważ nie reaguje z żywnością.

Solidna konstrukcja z aluminium sprawia, że rozdrabniarka do owoców posłuży przez wiele lata. Metal nie rdzewieje i charakteryzuje się stosunkowo niewielką wagą. Pozwoli to wygodnie przenieść model RCWP-1500S w dowolne miejsce.

O bezpieczeństwo użytkownika dba specjalny wyłącznik. Odcina on zasilanie, gdy górna część maszyny jest uniesiona. Z kolei stabilność podczas pracy to zasługa gumowych nóżek. Nie tylko zapobiegają one przesuwaniu się maszyny, ale pochłaniają też wibracje.

Wybierz praktyczny rozdrabniacz do owoców marki Royal Catering i zadbaj o sprawną obróbkę jabłek czy gruszek. Duża moc i trwała obudowa sprawiają, że model RCWP-1500S to doskonały wybór dla wielu lokali. Przekonaj się o jego skuteczności już dziś!

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie


3.0

W oparciu o 2 opinii

08.02.2023

Produit à la hauteur de mes attentes. La puissance permet un travail rapide

08.02.2023

Produit reçu mal emballé, bon protégé, et qui s'est révélé HS. Retour possible, mais compliqué... Remboursement lent (pas encore recu, 15 jours apres le renvoi de la machine)